Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
MadHatter
Абе я не се обяснявай tongue.gif
Nightmare
^ Явно четеш избирателно...
MadHatter
Защо така сметна, бре? Когато сме на една мнение да речем, не смятам, че има какво да се коментира повече. За края не си спомням подробно и предпочетох някой друг да каже wink.gif
Pyjamka
Накрая на книгата се оказа, че всички герои са рода, като естествено Ландгън и Софи не са (защото се целуват tongue.gif ). Остана уж неразгаданата мистерия къде се намира граалът, но в крайна сметка, когато Ландгън отиде отново в стъклената пирамида пред Лувъра, той се сети, че е Светото чудо е там. blackmetal.gif
Мога и още по-смотано да го разкажа, но само след заплащане.
Nightmare
^ Благодаря, Цвети, за пореден път ми доказваш, че си най-невъзможно милият човек във форума. wub.gif
ThE-SaMe-IdIoT
гледах последния лост за втория сезон .. а 3тия сезон май ще почва чаак след лятото
MadHatter
Вчера гледах Усмивката на Мона Лиза, когато го гледаш, филма е изключително впечатляващ, но като отседи, идеята не изглежда чак толкова възхитителна. Въпреки това е изиграно много добре според мен и въплътяването в епохата е много добро.
`Xandria`
^За мен си беше цял хорър, през цялото време ме беше страх Джулия Робъртс да не лапне някой, докато приказва...Страшничка си е като отвори устата sp_ike.gif
***
Аз пък гледах "Чарли и шоколадовата фабрика" wub.gif wub.gif wub.gif
Страшно ми хареса, а и са събрани все величия там- режисьор е Tim Burton, музиката е на Дани Елфман, а главната роля на Джони Деп,какво повече...Филма е и за деца и за възрастни, определено ще се гледа повече от веднъж. smile.gif
MadHatter
Брутална си laugh.gif за такова хубаво момиче angel.gif
deebo
MI3. Доста динамичен екшън. Мислех че няма да е кой знае кво, но ми хареса!
SepulTeraHead
Шифърът на Леонардо гледах последно. Ебати тъпия филм. Просто тотално усиране, според мен.
Ol' Skull
Аз съм решил да го бойкотирам. И книгата. И играта. И боксерките, евентуално.

Тоя подпис ми напомня за една песен на Аборт. Behold:
"Мила моя, кривогледа, твоят татко мил,
майката когато яхнал цяла ноще е пил,
цяла нощ, цяла нощ, цяла нощ е пил!"
icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Мене книгата ме накефи...
deebo
И аз чух лоши отзиви за филма, но все още не съм го гледал.
`Xandria`
Цитат(MadHatter @ May 27 2006, 02:28 PM) *
Брутална си laugh.gif за такова хубаво момиче angel.gif

Да речем че ще го приема като комплимент,не мисля че беше нужно да постваш чак линк, ако разбираш какво имам предвид... wink.gif
Сори за офф топика.
Pyjamka
Цитат(Benedict XVI @ May 27 2006, 06:21 PM) *
Ебати тъпия филм. Просто тотално усиране, според мен.

Преди двайсетина минути се прибрах от киното. smile.gif Мнението ми се препокрива с твоето. С тази разлика, че на мен и книгата не ми хареса. Но все пак спрямо нея, филмът е просто аут. Толкова изрязан, толкова недовършен! Имам чувството, че е направен за тези, които са чели вече "бестселъра" на Браун, за да могат да проверят до колко са били паметливи да се сетят какво е махнато в лентата и какво - не.

...Цена за билет - 3лв.; минерална вода и кифлички - 1.60лв.; времето, прекарано в киното с любимия, и мръсотийките казани тихо на уше - безценни! rolleyes.gif
SepulTeraHead
Цитат(`Xandria` @ May 27 2006, 11:04 PM) *
Цитат(MadHatter @ May 27 2006, 02:28 PM) *

Брутална си laugh.gif за такова хубаво момиче angel.gif

Да речем че ще го приема като комплимент,не мисля че беше нужно да постваш чак линк, ако разбираш какво имам предвид... ;)
Сори за офф топика.

Ама тва ти ли си....

Бих те изнасилил.
Nightmare
The Detonator е ужасяващо глупав и повърхностен филм.
FreedomLand е не толкова глупав и никак повърхностен филм.
Revenant
The Descent - добре направен хорър не много оригинален сценарий но има бая страх...
Mort
Х-мен трети брой - бая народ измира, мрачен, лее се кръв - мацката в червената рокля е като няква бесна блек метълка. С две думи изкефи ме.



PS
Xandria wub.gif w00t.gif
MadHatter
^нали уж се бяхме разбрали за кой са мацките laugh.gif

И аз да повторя, че Обещанието е страшно красив филм. Едва ли има още какво да кажа. wub.gif
The_King_Of_Kings
Цитат(`Xandria` @ May 27 2006, 11:04 PM) *
Цитат(MadHatter @ May 27 2006, 02:28 PM) *

Брутална си laugh.gif за такова хубаво момиче angel.gif

Да речем че ще го приема като комплимент,не мисля че беше нужно да постваш чак линк, ако разбираш какво имам предвид... ;)
Сори за офф топика.

омг внимайвате с такива линкове като давайте или поне предупреждавайте за съдържанието че може да има някой с слабо сърце и да земе да се гътне!
Crafter
Що бе, мацката не е зле
Man Of Sorrow
А дали да не обърна резбата, и без т'ва мъжете нещо не ми връзват вече... blink.gif
MadHatter
СТИГА ОФФ ТОПИЦ БЕ!
Толи, фнимафай като ти говоря!!!!!

offt.gif
beowulf
Призовавам за мнения по новата екранизация на филма за.....мен!

Beowulf & Grendel.

още не съм го гледал, но е с пича от Атила. Вдъхновява.
Warrior Of Ice
"Metal: A Headbanger's Journey" - съвсем нелош документален филм за историята и природата на метъл музиката, изготвен от един фен. Вярно, не може да претендира за изчерпателност в рамките на час и половина, но най-важните моменти като че ли са засегнати. Особено за някой, отскоро навлязъл в жанра, би бил доста възпитателен.
giggle
X-men the last stand Не се различава кой знае колко от предните...умират разни хора пак..имаше история все пак
`Xandria`
^И аз така, тъкмо вчера гледах X-men 3.
Добър филм, но в сравнение с другите две части, тази е най-лошата.Прекалено много нови мутанти,някои от старите много набързо ги махнаха от филма( например Циклоп, а Плевел леко се изгуби по едно време), не е отделено достатъчно внимание и на новите(имаше един, който летеше,в трейлъра даваха кадри,по постери,и накрая се оказа точно 5 минути във филма...няма време да се разгледат всички нови както трябва).Въпреки всички забележки си има и силни страни,отделено е повечко внимание на Wolverine и Джейн,общо взето нищо ново-естествено продължение на другите части,без изненади,може би смъртта на 50% от главните герои,но...Хареса ми,но предпочитам единицата и двойката. smile.gif
SepulTeraHead
Running Scared
Е тва е филм бе! Перфектен! Просто нямам кво толкова да кажа - измислен, направен, заснет, изигран, монтиран - тва а.
stage
blame
V for Vendetta....
Много добър филм. Определено.
Нещо абсолютно различно очаквах,но филма ми влезе под кожичката..
SepulTeraHead
Metal: A Headbanger's Journey
Мноо добре бе. Не очаквах филм с подобна цел да показва толкова яки работи. Уж е за пред външни хора, за да ги убеди, че не сме ептем дебили, но пък и не се беше уплашил да покаже най-грозните неща - паленето на църкви и обложките на Canibal Corpse примерно. По-истинско е така. Браво.
anonimna_dx
Аз пък се зарибих и гледах Тарзан 1 и 2 rolleyes.gif wub.gif Много хубаво филмче happy.gif w00t.gif Ся ще търся видя и други. Направо едвам си поемах въздух от смях tongue.gif biggrin.gif
t0xIc
Das Experiment
Немски при това почти шедьовър
bowdown.gif
Mort
Цитат(Benedict XVI @ Jun 8 2006, 08:53 PM) *
Metal: A Headbanger's Journey
Мноо добре бе. Не очаквах филм с подобна цел да показва толкова яки работи. Уж е за пред външни хора, за да ги убеди, че не сме ептем дебили, но пък и не се беше уплашил да покаже най-грозните неща - паленето на църкви и обложките на Canibal Corpse примерно. По-истинско е така. Браво.

Наистина е добро филмчето - поучително - трябва да го завъртят из училищата...
RazorJack
въй колко е глупав scary movie 4 .... дори повече от 3 thumbdown.gif
първите две части бяха готини ама щото си имаха собствена история някаква и просто на моменти вкарваха скечове от други филми, а последвалите малоумия нямат такова като история просто преиграват цели дълги откъси от въпросните филми и ги навързват и се получава много тъпо
Ataegina
в никакъв ама в абсолютно никакъв случай не гледайте "Планината Броукбек"... плачеше ми се като свърши... с глас ми се плачеше... небивалици за едно болно американско лицемерно общество...
Voice_Of_Glass
Как успях да пропусна - School Of Rock с Джак Блек! Просто ruls!!! icon_headbang[1].gif biggrin.gif
The Outsider
Battlestar Galactica . изгледах целия сериал на един дъх . доста мрачен без забежки към " американската мечта " и т. н. С нетърпение ще чакам новия сезон !!! Разбира се и Х-мен 3 - съгласен съм , че някои персонажи от предишните серии бяха незаслужено премахнати , но като цяло ми хареса развитието на историята , изненада ме !!!
Warrior Of Ice
Култов си е Galactica-та, както споменах по-рано в темата. Много як римейк на седемдесетарския сериал, който едва изтърпях. wink.gif

Аз пък в момента доглеждам The Hills Have Eyes - поредният напън за сървайвъл хорър. Ебати безумието! laugh.gif Но така е то, като човек се чуди какво да прави на работа...
stage
Цитат
Аз пък в момента доглеждам The Hills Have Eyes - поредният напън за сървайвъл хорър. Ебати безумието! Но така е то, като човек се чуди какво да прави на работа...

Aма онова куче как ги разхвърля...и ония как изядоха майка им...и накрая кирката в главата и и и и

smile.gif
Warrior Of Ice
Днес пък съм на The Bone Snatcher, който успя да ме изненада с това, че е далеч по-тъп от The Hills Have Eyes. laugh.gif Нек'ви пустини, чудовища, разфасовки... ниски бюджети...
`Xandria`
Наистина, уляха се да правят боклуци, които да минават за страшни.wink.gif Още един пример за това е Death Tunnel(2005)-направо за смях,хем е нов, някакви кървища, измишльотини...Връщам се към добрите стари хоръри bowdown.gif ,хич няма да се занимавам с новите.
Но има един,за който имам надежди-The Omen 666.На трейлъра ми се стори доста добро,ама те на трейлърите винаги са интересни biggrin.gif.
P.S. Забележете само обложката на Death Tunnel

Не се подлъгвайте, не струва. laugh.gif
stage
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 13 2006, 12:17 PM) *
Днес пък съм на The Bone Snatcher, който успя да ме изненада с това, че е далеч по-тъп от The Hills Have Eyes. laugh.gif

Трудно ми е да го повярвам туй... трябва да се провери biggrin.gif
Ro6ava GarGa
Death Tunnel mad.gif копелета нещастни!!! annoyed.gif някои идиот и малоумник беше ка4ил в дата.бг нещо което според името на фаила И субтитрите трябваше да е Краибски пирати 2,ама не беше Death Tunnel !!! ЕБААААААСИ!! да умре!! ужасни хора...това е нааааи-смотания филм... skull.gif

*абе как може да нямаме иконката със Хитлер....?!
Warrior Of Ice
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 14 2006, 04:28 AM) *
*абе как може да нямаме иконката със Хитлер....?!

Намери отнякъде и веднага я добавям. wink.gif
Mort
Цитат(`Xandria` @ Jun 13 2006, 08:58 PM) *
Наистина, уляха се да правят боклуци, които да минават за страшни.;) Още един пример за това е Death Tunnel(2005)-направо за смях,хем е нов, някакви кървища, измишльотини...Връщам се към добрите стари хоръри bowdown.gif ,хич няма да се занимавам с новите.
Но има един,за който имам надежди-The Omen 666.На трейлъра ми се стори доста добро,ама те на трейлърите винаги са интересни biggrin.gif.
P.S. Забележете само обложката на Death Tunnel

Не се подлъгвайте, не струва. laugh.gif


Поличбата 666 не е кой знае какво, старата версия като че ли беше по-добра.
Warrior Of Ice
Тъй като през последните дни съм на изродска вълна, тази сутрин уважих "Room 6". Оказа се съвсем нелош психотрилър, въпреки няколкото абсурдни моменти. Леко са прекалили с някои неща и като цяло е сравнително предсказуем, но все пак съм доволен.
parabellum
Пуснете си SILENT HILL. Оказа се доста по-добър от очакванията ми. Вкарали са мега брутални сцени с PYRAMID HEAD. bowdown.gif
Нищо особено иначе. Тази, дето играе главната роля ми напомни веднага на култовия Pitch Black и си го дръпнах, даже и другите два филма с Riddick, за да си ги изгледам отново. Ебаси доброто просто.
Imam: - Where's Johns?
Riddick: - Which half?

Разбираш ли, яко се раздават там. Vin е добър актьор просто.
Друго кво гледах тия дни:
Twelve Monkeys - мега.
Oldboy - мега.
Lucky Number Slevin - мега.
The Usual Suspects за сетен път - мега.
The Hills Have Eyes 1977 - мега. Новият remake нещо не ме накефи, макар че самият филм беше по-добър от Hostel & co. Сеа THHE 2 щяло да има, blah, puke, and so on.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.