Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
rage`girl
Става въпрос за Angel Senctuary.Това аниме ми направи голямо впечатление.Дори изродския сюжет(момче с прероден органичен(?) - Алексиел в него, което всъщност е влюбно в , забележете, сестра си) ме грабна по някакъв начин.Анимацията беше изключително добра, макар и героите да бяха нарисувани някакси прекалено виски и стройни...за предпочитане пред малки изроди мутанти от Покемон.Филмът беше малко разтеглен дори в трите си епизода, а липсата на финал ме уби.
t0xIc
angel sanctuary e star no ne losh..gledai X-THE MOVIE ili seriala po nego po dobur e...az se posrah ot smqh tiq dni na TEAM AMERICA
...ot suzdatelite na SOUTH PARK btw..
Drummer
Цитат(Cynthia @ May 12 2005, 09:39 AM)
Цитат(Slash @ May 12 2005, 02:24 AM)
Цитат(Ataegina @ May 11 2005, 07:56 PM)
Засега на пръсти се броят филмите, които са ме карали да се задъхвам и превивам от смях.
Някой да препоръча заглавия?

Всичко с Джим Кери! bowdown.gif

О, даааа - гаранция 100% за превиване от смях!!! biggrin.gif

Впрочем, не само филмите, в които се разбиваш на дебилната му физиономия. The Majestic също е доста добър негов филм.
Slash
Колкото добър е Джим Кери в комедийте, също толкова добър е и в драматичните моменти. Ей това е актьор. wink.gif
SepulTeraHead
По дяволите, той е ОТВРАТИТЕЛЕН!
rage`girl
Бих добавила и че има и наистина дебилско излъчване. puke.gif
Slash
Бих добавил, че не разбирате от кино. Какво ви е определението за комик - Брад Пит?! Брат му?!
По вашата логика и Роуън Аткинсън е отвратителен... "имал дебилско излъчване". Е, и вие имате, но комици няма да станете. Джим Кери е универсален актьор, които може да те умори от смях в един филм, и в друг да те разплаче.
rage`girl
1. Все още не съм срещнала актьор, който както ти се изрази, да ме умори от смях. Просто нема такова животно.
2. Това за Брат Пит го приемам като лична обида - мразя Брат Пит...о и като пояснение...в малкото филми, в които съм го гледала, не мисля че играе комедийни роли, поне в тези филми, които съм гледала...за актьор не става(лично мнение, не съм специалист)
3. В Роуън Аткинсън поне има някакъв чар. Човекът, доколкото знам е професор в някакъв университет. Успокояващо е, че не е пълна откачалка като Джим Кери.
Nightwish
"Еквилибриум" - хареса ми w00t.gif
Ol' Skull
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 11 2005, 11:28 PM)
...и The Road To El Dorado(нещо за детето в теб)...

Да, това или Магнум 44ти калибър...
t0xIc
predi malko se ubedih otnovo 4e nqma po velik film ot Apokalipsis Sega
icon_headbang[1].gif
Ro6ava GarGa
Искаааааааааам "Музика За Душата"!!!

а House Of Тhe Flying Daggers...е няма по-велик филм...biggrin.gif
rage`girl
Ооо, "Апокалипсис сега" е просто класика във военните екшъни/драми.Той и "войната на Харт " са ми любими.Особенно онази част в "Апокалипсис сега", когато разгонваха врага със Вагнер ако не се лъжа.Просто много се накефих.


А за House of the flying daggers просто нямам добро мнение.Мисля че поредицата филми по китайски легенди като "Тигър и дракон", "Герой", Storm raiders и пр. са много добри, бай-добър от които е "Герой' - просто красив филм.Може би най-красивият, който съм гледала - цветове, герой, драма, добри файтинг сцени и приемливи ефекти.Докато летящите кинжали бяха просто поредната филмирана легенда,гонеща славата и красотата на "герой".Интересен, но недоизпипан филм.
Ro6ava GarGa
Шшшш....тихо!много си беше хубав филма...в " Герои " бяха попрекалили малко...
rage`girl
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 25 2005, 05:32 PM)
Шшшш....тихо!много си беше хубав филма...в " Герои " бяха попрекалили малко...

ММм напротив!"герой беше красива легенда.Всяка сцена беше със собствен смислово обособен цвят.Каде видя нещо такова при "Летящите кинжали"(както го превеждат в България).Нямаше я красотата на цветовете и тяхната сила- червено, бяло, черно, синьо- бяха много добре преплетени и изразаваха силата на цветовете според китайската философия ( не че съм такъв голям спец, но... laugh.gif ).Къде видя нещо такова в "Летящите кинжали"?вярно нереалистичният край и леко глуповотата любовна история а-ла сапунка беше зарибяваща н амоменти...но толкова.
Ro6ava GarGa
Цитат(rage`girl @ May 25 2005, 07:00 PM)
Къде видя нещо такова в "Летящите кинжали"?

ХАХАХАХАХА...кефя се че не го видях зашото онова беше прекалено!
колкото до
Цитат
нереалистичният край и леко глуповотата любовна история а-ла сапунка

да ме прощаваш...но това не беше въпрос на " любовна история ",а пътя които би те довел до истината за теб...и ако се замислиш въпроса там беше кое е водещото...разума и дълга или страстта и себеотдаването...не мисля че можеш да го сравняваш с Герои
rage`girl
Добре, не виждам смисъл да спорим."Летящите линжали" не покрива моите изисквания, "Герой" не покрива твоите.Всекис вкуса си smile.gif Както сама каза двата филма са несравними-нито като сюжет, нито като ефекти,актьорска игра ( макар някой от актьорите да участват и в двата филма) или каквото и да било.Можем да спорим добезкрай така.
Важен е спорта tongue.gif
Ol' Skull
'неска изгледах последния епизод на Megas XLR. Не съм предполагал, че нещо, направено от човек с такава коса, може да ми хареса icon_headbang[1].gif. Има някои много недодялани (дoри за такова филмче) моменти, ама иначе взривява задници! Rock On \m/
rage`girl
Наистина филмчето е едно от най-добрите по Cartoon-а.Е, тоя пич наистина има малко проблеми с ориентацията, но няма значение.
btw какъв е последния епизод?Аз не съм го гледала.Неска ли го даваха?От къде мога да си го изтегля?
SepulTeraHead
Те май сега готвят нови епизоди. Смисъл. Готови са и идат. Или са дошли.

Последния е май този дето накрая Kiiva му казва "OMG - You destroyed teh gwarf!" след като верно им еба майката на кораба с 1 сода.
Beerzebub
Вчера гледах The Grudge, а ден-два по-рано - The Machinist. Прилични психарийки.
Видях че и продължението на The Ring (Предизвестена Смърт) върви по кината...
rage`girl
Предизвестена смърт 2 беше мноооого тъп филм.Имаше един два момента на които подскочих, но като цяло беше боза.Някой да знае нещо и за тоя House of Wax?казват че бил добър.
Beerzebub
^
То и първия не беше нещо нечовешко, но някак успя да ме грабне. Един от малкото филми за духове, в които действието не се развива през нощта...
Писнало ми е от разни евтини подходи за повдигане на адреналина, като този да карат актьорите да оглеждат в тъмното използвайки фенерчета, които осветяват два пъти по-малко от популярните лазерни такива... fuck you
Mort
Цитат
Видях че и продължението на The Ring (Предизвестена Смърт) върви по кината...
Бе историята е добра, ама от гледна точка на ужаси е несравнимо по-слаб от първия...
Alekto
Gledah White Noise.Qk e.
Ol' Skull
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 1 2005, 01:33 PM)
Те май сега готвят нови епизоди. Смисъл. Готови са и идат. Или са дошли.

Последния е май този дето накрая Kiiva му казва "OMG - You destroyed teh gwarf!" след като верно им еба майката на кораба с 1 сода.

Т'ва е предпоследната, последната е Coop D'еtat (поне така ги свалях). Иначе те са 2 "сесии" по 13 епизода. По картона май пускат само първата. И освен 26те епизода други май няма да има sad.gif
rage`girl
Цитат(Alekto @ Jun 1 2005, 05:41 PM)
Gledah White Noise.Qk e.

Идеята на филма е много добра.Беше малко предсказуем, в смисъл че някъде поседата ми беше ясно какво ще става, но наистина беше според мен повече от добрър.

Аз пък си изтеглих Unleashed нновият филм с Джет Ли.Много миго хвалеха и се надявам да е як, ама се не мога да намеря време да седна да си го гледам.
darga
Я да питам,някой гледал ли е House of Wax?За тоя филм прерових сървъри и чудесии...все няма и няма.Да знам поне дали си засужава huh.gif
Slash
Цитат(darga @ Jun 1 2005, 09:55 PM)
Я да питам,някой гледал ли е House of Wax?За тоя филм прерових сървъри и чудесии...все няма и няма.Да знам поне дали си засужава huh.gif

Не си заслужава. Аз го гледах съвсем скоро. Тъп, както повечето remake-ове.
Peter
The Hitchhikers Guide to the Galaxy (2005) - Не ме изкефи кой знае колко... Отрязали са супер много от култовите моменти на книгата, но все пак е трудно да събереш над 1000 страници в 110 минути.
По-добре първо прочетете книгата и после може би гледайте филма, а не обратното - ще останете с грешно впечатление за една от най-великите книги ever.
Очаквах повече...
Ol' Skull
Цитат(Peter @ Jun 2 2005, 08:36 AM)
The Hitchhikers Guide to the Galaxy (2005) - Не ме изкефи кой знае колко... Отрязали са супер много от култовите моменти на книгата, но все пак е трудно да събереш над 1000 страници в 110 минути.
По-добре първо прочетете книгата и после може би гледайте филма, а не обратното - ще останете с грешно впечатление за една от най-великите книги ever.
Очаквах повече...

Книгата управлява icon_headbang[1].gif ! Филма още не съм го гледал.
Nightwish
Цитат(Mort @ Dec 25 2004, 05:45 PM)
За всички фенове на здравото фентъзи, горещо ви препоръчвам:

Има го в data.bg link

В момента го гледам, с цел да се поразведря и се получава wub.gif
The Forsaken
то имало и филм!! Насоро четох статия за легендата в Шпигел, много интересни неща имаше вътре, дано и филмът да е така smile.gif
Nightwish
- Това е филмчето...състои се от две части и е като приказка...
Mort
Цитат
The Hitchhikers Guide to the Galaxy (2005) - Не ме изкефи кой знае колко... Отрязали са супер много от култовите моменти на книгата, но все пак е трудно да събереш над 1000 страници в 110 минути.
По-добре първо прочетете книгата и после може би гледайте филма, а не обратното - ще останете с грешно впечатление за една от най-великите книги ever.
Очаквах повече...

И на мен филмът не ми направи кой знае какво впечатление...
rage`girl
Някой да може да ми каже откъде мога да си изтегля Bleach сериалчето, но от 34 епизод нанатък?Баси на най-интересното не мога да си намеря другите серии.Бррррр
Ro6ava GarGa
Цитат(Ro6ava GarGa @ May 25 2005, 03:21 PM)
Искаааааааааам "Музика За Душата"!!!

Морт...намери ми гооо и ми даи лиииинк....мооооля:)
darga
rage`girl,филмчето го рисуват сега и затова няма повече серии.Всяка седмица по едно.Обаче мощно рулира tongue.gif Курусаки Ичиго е бог wub.gif
rage`girl
Цитат(darga @ Jun 6 2005, 10:07 PM)
rage`girl,филмчето го рисуват сега и затова няма повече серии.Всяка седмица по едно.Обаче мощно рулира tongue.gif Курусаки Ичиго е бог wub.gif

Ам....мерси.Обаче мен лично ме кефи Чадо или Чад различно го превеждат.Адски е секси, а и Ренджи хващаше окото, лека му пръст. sad.gif
Everblack
А някой да е гледал "Пръстенът на белунгите", казаха ми, че бил много добър. Някакви мнения?
Nightwish
Имаш предвид "Пръстенът на Нибелунгите", нали?
Аз го гледах преди няколко дни..дори има постове затова..не ги ли видя по - горе?
Филмът е изключително интересен, поне за мен...от две части е, във вид на приказка е направен. Продължителност около 2 часа и нещо общо.

Препоръчвам за гледане biggrin.gif
Everblack
дам, явно е на "нибелунгите" не помнех как точно се казва и това ми звучеше най-близко (белунгите) smile.gif а иначе не съм видял постовете... Значи ще се гледа...
Mort
Eй сега гледах Мистър и Мисис Смит с Анджелина Джоли и Брад Пит. Филмчето беше приятно, въпреки няколкото абсурди сцени, имаше доволно количество екшън, гилзи и черен хумор. Приятен начин да утрепеш час, час и нещо, особено с красивото дупенце на Анделинчето и страстните и устни и... ъъъ големи очи*







*
Забранено за лица под 18 години (Демек Гаргата и Щурма да не четат това cool.gif)
Та ех тая да ми падне само, какво ще я направя cool.gif headbang[1].gif
Warrior Of Ice
"Stargate Atlantis" - доволно интересен научнофантастичен сериал, който би се харесал на феновете на "Farscape", да кажем. Доколкото знам, е донякъде свързан с "SG1", който така и не съм гледал, но спокойно може да се разглежда и независимо. Първият сезон, който открих в arenabg, се състои от 20 епизода, а скоро (към средата на юли) ще се появи и вторият. Идеята се върти около пътуването през огромни разстояния с помощта на пространствени портали (който е гледал филма "Stargate", знае за какво иде реч), откриването на древен град на прародителите на нашата цивилизация, за първите стъпки на човечеството в непозната галактика и сблъсъка с врага, станал причина за падението на атлантидите... icon_headbang[1].gif С напредването на епизодите става все по-интересно.
SepulTeraHead
Sin City - icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Просто няма какво друго да кажа - филмът е феноменален. Някъде от средата нататък само ми текоха лигите и си мислех колко е як филмът. icon_headbang[1].gif
Ro6ava GarGa
а за "Пръстена..."...наистина е як...аз от 3-4 дни си го гледам...все ми остава време да гледам по 30мин. оба4е е феноменален за такъв тип филми...а и мацката е страшна!
Mort
Цитат
а и мацката е страшна!

Коя Кристана Локен ли, леле и тая да ми падне кво ще я направя biggrin.gif , и Рошава да не си посмяла да ми четеш поста, малолетна развратница такава laugh.gif wink.gif tongue.gif
Everblack
"Пръстена..." определено ми хареса, мацаката също biggrin.gif
Angermeans
Цитат(Nightwish @ Jun 7 2005, 09:42 AM)
Имаш предвид "Пръстенът на Нибелунгите", нали?
Аз го гледах преди няколко дни..дори има постове затова..не ги ли видя по - горе?
Филмът е изключително интересен, поне за мен...от две части е, във вид на приказка е направен. Продължителност около 2 часа и нещо общо.

Препоръчвам за гледане biggrin.gif

Току що го гледах.
Не е лош, ама малко прекалено блудкав ми се вижда. Пък и актьорите не бяха особена класа hmm.gif (е, г-ца Локен не я коментираме smile.gif )

П.С. Продължителността е почти 3 часа.
Slash
Цитат(Mort @ Jun 11 2005, 10:03 AM)
Коя Кристана Локен ли

[img]http://images.google.com/images?q=tbn:pqGoNisMLIEJ:image.gamersky.com/news2005/20050302_2/03.JPG[/img]
wub.gif

Аз я помня от едно сериалче на Mortal Combat. Беше ми любимо, а Крисата ги къртеше. icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.