Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
alpha prime
мечтая си да се случи .... юве е серия Б, а Милан с -20 точки ... ще повярвам само когато се случи и стискам силно палци за това
Slash
Англия - ПОБЕДА

Франция - ПОБЕДА

.
t0xIc
За първото съм съгласен
icon_headbang[1].gif
Svetyl
Аз май и за двете...
Scarlet X
Честито на привържениците на португалския тим.
Много добър мач и макар един срещу друг да бяха равностойни противници, един отива на 1/2 финалите. Още веднъж поздравления. Сега остана само Франция sad.gif
conguestadors
Ебати, не може хора като Джерарт и Лампарт да испускат дузпи. Така не се става световен шампион.
SepulTeraHead
Тоя мач не знам дали въобще някой е очаквал да свърши по някакъв друг начин. Тва е съдбата на Англия.
t0xIc
Еми то се знаеше... стана ли време за дузпи почнах да се чудя кой ще сбърка, но чак Стиви Джи ..и то трима от Англия да пропуснат..баси ташака. Ама въпреки измисления червен картон никой няма да обвини съдията за разлика от нечий подписи smile.gif
icon_headbang[1].gif
conguestadors
ADIOS BRAZIL brickwall.gif censored2.gif thumbdown.gif
SepulTeraHead
На тоя звезден бразилски отбор много му трябваше някой да го бие. Очаквам финал Германия:Франция. Който бие зима Елзас и Лотарингия.
Beerzebub
Germany ftw!
Slash
Цитат(Slash @ Jun 27 2006, 11:14 PM) *
Крал Анри си запази головете за Бразилия

...

Евала!!! Егати спокойната, арогантна и велика Франция! Разлики и прилики между Коналдиньо и АНРИ ?!
Може би се получи добре, че Англия отпадна, защото щях да бъда доста раздвоен. За Зидан и Анри футбола е детска игра... icon_headbang[1].gif ШАМПИОНИ!
Svetyl
Радвам се на победата на Франция, показаха на бразилците, че да играеш тактически при положение, че имаш велики футболисти е супер тъпо. Прагматична игра... простотии. Остават възможно най-точните отбори за полуфиналите. Португалия показаха, че имат сърце, червения картон не бе измислен, иска ви се. Руни не може да се владее, това е. А Португалия се справиха добре и без Деко. Представям си ако той беше на терена.
Между другото някой от английските фенове може ли да каже нещо повече за младежа, който смени Бекъм? Страхотен играч!
SepulTeraHead
Картонът на Рууни далеч не беше измислен, наистина. Едно от малкото реални нарушения smile.gif
Slash
Аарън Ленън е младежа, Светльо. Съотборник на ДИМИТЪР БЕРБАТОВ! icon_headbang[1].gif
Scarlet X
Рибери и Анри са моите герои wub.gif
А Роналдиньо игра по-слабо от всякога. Май само Карлош дърпаше отбора напред, но това надали има значение, защото Франция са на 1/2 финалите и нищо друго няма значение drinks_drunk.gif

Allons enfants de la Patrie,
Le jour de gloire est arrivé !
Contre nous de la tyrannie,
L'étendard sanglant est levé, (bis)
Entendez-vous dans les campagnes
Mugir ces féroces soldats ?
Ils viennent jusque dans vos bras
Egorger vos fils, vos compagnes !


Refrain :
Aux armes, citoyens,
Formez vos bataillons,
Marchons, marchons !
Qu'un sang impur
Abreuve nos sillons !



Que veut cette horde d'esclaves,
De traîtres, de rois conjurés ?
Pour qui ces ignobles entraves,
Ces fers dès longtemps préparés ? (bis)
Français, pour nous, ah ! quel outrage
Quels transports il doit exciter !
C'est nous qu'on ose méditer
De rendre à l'antique esclavage !



Quoi ! des cohortes étrangères
Feraient la loi dans nos foyers !
Quoi ! ces phalanges mercenaires
Terrasseraient nos fiers guerriers ! (bis)
Grand Dieu ! par des mains enchaînées
Nos fronts sous le joug se ploieraient
De vils despotes deviendraient
Les maîtres de nos destinées !


Tremblez, tyrans et vous perfides
L'opprobre de tous les partis,
Tremblez ! vos projets parricides
Vont enfin recevoir leurs prix ! (bis)
Tout est soldat pour vous combattre,
S'ils tombent, nos jeunes héros,
La terre en produit de nouveaux,
Contre vous tout prets à se battre !



Français, en guerriers magnanimes,
Portez ou retenez vos coups !
Epargnez ces tristes victimes,
A regret s'armant contre nous. (bis)
Mais ces despotes sanguinaires,
Mais ces complices de Bouillé,
Tous ces tigres qui, sans pitié,
Déchirent le sein de leur mère !



Amour sacré de la Patrie,
Conduis, soutiens nos bras vengeurs
Liberté, Liberté chérie,
Combats avec tes défenseurs ! (bis)
Sous nos drapeaux que la victoire
Accoure à tes mâles accents,
Que tes ennemis expirants
Voient ton triomphe et notre gloire !



Nous entrerons dans la carrière
Quand nos aînés n'y seront plus,
Nous y trouverons leur poussière
Et la trace de leurs vertus (bis)
Bien moins jaloux de leur survivre
Que de partager leur cercueil,
Nous aurons le sublime orgueil
De les venger ou de les suivre
SepulTeraHead
Цитат(Slash @ Jul 2 2006, 12:20 AM) *
Аарън Ленън е младежа, Светльо. Съотборник на ДИМИТЪР БЕРБАТОВ! icon_headbang[1].gif

Значи се разбрахме: всички сме от Тотнъм вече. ОК?
Svetyl
По принцип не съм за Англия и английското първенство но тоя Ленън направо ме разби. Да го бяха пуснали по-рано...
scion_of_storm
Ленън игра прекрасно, направо да не очакваш от такъв младеж, а англичаните отново отпаднаха след дузпи...Много се накефих на победата на Франция над Бразилия, отново след '98. devil.gif Заслужаваха си го бразилците, сега да видим 1/2 финалите какво ще ни предложат. smile.gif
sepulturatr
bowdown.gif THIERRY HENRY bowdown.gif
Svetyl
Най-логичният финал ми изглежда Германия-Португалия. За Германия няма какво да обяснявам, слабост са ми. А Франция няма да бият Португалия още повече, че Деко и Кощиня се завръщат icon_headbang[1].gif

Edit: Ей сега се сетих нещо. Една положителна страна, че Англия отпадна, а именно: Коментатора няма да се дере като заклано прасе всеки път когато Бекъм бутне топката. Вчера щеше да изяде събеседника си когато той каза, че Бекъм бил ненужен. Аман от пристрастни фенчета, поне да не ни надува главата с възторжените си излияния тип непълен анално-вагинален оргазъм комбиниран с напъване по голяма нужда thumbdown.gif
falio`
Цитат(Svetyl @ Jul 2 2006, 01:45 PM) *
Най-логичният финал ми изглежда Германия-Португалия. За Германия няма какво да обяснявам, слабост са ми. А Франция няма да бият Португалия още повече, че Деко и Кощиня се завръщат icon_headbang[1].gif


Изглежда ти логи4но Португалия на финал. баси хора Португалия са зле бе, не мисля 4е заслужават въобще до полуфинали да стигнат. Не го казвам само щото биха Англия и ме е яд, просто не ми харесаха ма4овете им, и нищо толкова стойностно не показаха. Незнам дали толкова Деко и Кощиня ще помогнат, ама Франция ще бие.
тва за коментаторите си прав, бахти пристрастените , то да си за отбора ок, ама не го показвай толкова се едно България играят ебати. Тука Англия е пове4е на по4ит от националния ни отбор ебати

пак съм съгласен с Slash.
Цитат
Егати спокойната, арогантна и велика Франция!

тва е. Първия ма4 дет бях за Франция, много зеха ме впе4атляват! За тях съм от тук нататак.
А за Англия, ебати тоя Lampard е голям длъжник на Англия, колко положения тва световно просто...абе заеби балъ4ета са си, много ме е яд.

Форца Тотнъм, и Робинсън е от там, добър вратар си е.
King_of_Beer
квото и да си говрим Франция и Германия са на финал,а Германия световен шампион още от сега се вижда радвам се за Французите,че натриха носовете на шибаните бразилски цигани
SepulTeraHead
Slash
^ Това е положението. icon_headbang[1].gif Между другото се чудя, как не се скъса мрежата при удара на Анри, беше просто унищожителен...

falio`, Лампард игра ужасно на това Световно. Никога не съм го харесвал, не защото е от Челски, а защото прави вечно някакви сватбарски удари. Абсолютен катър. Интересното е, че едни Оуен и Бекъм играят винаги на висота за Англия, без значение колко слаби са в клубните си отбори, а за съжаление един Джерард играе феноменално за Ливърпул и слабо за Англия...
А щом и ти си за Франция докрай, значи ще има пиене! drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Германски мрежи wink.gif

edit: http://youtube.com/watch?v=1OOWTTV5dRU&...amp;t=t&f=b
SkiNHeaD
[size=7][b][color=#3333FF]ЛЕВСКИ !!! ОЛЕ!
melhaer
Цитат
size=7][b][color=#3333FF]ЛЕВСКИ !!! ОЛЕ!


--------------------
Смърт за Циганите СмърТ за РезаЦите -- SkiNHeaD ryLEzz


абе добре, че не сите лефсакри са толкоз кухи като теб на наци.

един съвет - вземи прочети книгата на Стюарт Хоум - "Свирка" и се кефи на крайнодесите шитс!
SkiNHeaD
дан кажеш теи за левскарите а само дето са най-добрия отбор в българия

и явно не разбираш от футбол и въобще какво правиш в тая тема
Jord

АХхАХхаАхаХ... Тука Дида се едно си е глътнал тъшака
Браво на французите, сега вече наистина ще стане интересно.
Мойте фаворити остават германците и французите...
Италианците на секира, винаги са ми били антипатични и антипатични ще си ми останат
На финала няма значение кой ще бие нали знаете - И да паднем и да бием, пак ще се напием drinks_drunk.gif
melhaer
Цитат
дан кажеш теи за левскарите а само дето са най-добрия отбор в българия

наиш ко, научи се, че България се пише с главна буква и тогава ми говори...
Svetyl
Клинсман казал преди световното, че целта на Германия е полуфинал. Е постигнаха я. Сега каквото и да стане съм доволен от любимия си отбор. И Клозе голмайстор дам smile.gif А защо не и Подолски? Абе яко стана. И все пак ако станат шампиони ще бъде перфектно. Но всъщност който и да стане (без Италия!) ще си го е залужил.
t0xIc
само мене ли Подолски ме нерви яко? Иначе Клозе си ме кефи кво е непукистче. Чака цял мач за един шанс и го реализира. smile.gif
t0xIc
Ае тия коментатори не са в час...Италия мачка ,ама най-сериозното положение беше за швабите. 15 сантиметра разделиха гола . Клинсман обаче е пълен идиот. Вместо да смени Шнайдер ,който е пълна нула с Одонкер ,който ще раздвижи играта както направи срещу Полша така и срещу Германия Клинси ми го държи .ами Хубаво негов проблем. А и Подолски нерви яко. Да го меня тва хюмне и да пусне Ньовил примерно. Италианците играят правилно ама са много предвивдлив. И чистачката разбра ,че разчитат само на извеждащи подавания на ръба на засадата и на статични положения. Немците ако не сгрешат фатално не виждам как ще влезе гол. А ако влезе дано да е в 46-тата минута ,че да стане мач.

коментатора дори не каза правилно лафа на Линекер. Истинския е :
"Футбола е една проста игра ,в която винаги печелят германците"
icon_headbang[1].gif
Beerzebub
Италия на финал. Бати тъпото световно.

Ужасно слаба игра на германците... заслужиха си го.

sp_ike.gif
Slash
Официално спирам да наричам италианците - жабари. Много сърцата игра! 2 минути - 2 греди, 2 минути - 2 гола... Това е голям отбор! Имам приятели, които са за Италия от началото на Световното - след мача с Австралия се срамуваха, сега обаче съм убеден че са горди! Съжалявам единствено за моя човек Леман, но той спаси каквото можа. Най-красивото нещо накрая беше да се наслади човек, на плачещите гнусни германци...
Svetyl
Отпаднаха... не ме е толкова яд, че паднаха, а че не се бориха. Играха като германци. Дървеняшки.
Само Португалия!
t0xIc
Както казах Клинсман е идиот. Изкара Клозе, а остави пак цял мач това недоразумение Подолски, който му се "отблагодари" с пропускане на 3 чисти гола. Ми биха си заслужено накрая въпреки ебаси късмета жабарите. Ае да рапзравяте кво е станало на финала щото няма да го гледам
scion_of_storm
Аз нито немците, нито италианците ги харесвам, но наистина в края на продълженията италианците показаха прекрасна игра. И 2 гола бяха доста красиви според мен, а немците...как се накефих, че отпаднаха devil.gif Май финала ще е Италия-Франция като на Евро 2000 smile.gif
SepulTeraHead
Италия мачкаше цял мач. Заслужиха си победата.

Един интересен цитат , на който се натъкнах:
Цитат
The land of metrosexuality, diving, gays (not actual homo's, just fucking faggots) and rhapsody has won, congratulations
Slash


AHAHAHAHA!!! icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Португалците играха безобразно слабо и се сбъдна това, което и аз си мислех. Финала ще е същия като на Евро 2000, да видим дали италианците ще си го върнат на Франция. Лично аз въобще не харесвах нито един от отборите, класирали се на полу-финал, така че ми е все едно кой ще бие. Дано стане красив мач!
Svetyl
Беше хубав мач вчера, Португалия не си повярва, но май усещам втора световна титла за Франция. Всъщност не знам, това ще е наистина равностоен финал.
Slash
sepulturatr
FRANCE
t0xIc
Искам или не дано "франсетата " - ако могат 8 негъра , 1 алжирец , 1 мюсюлманин и едно франсе вратар да се броят за франсета- да вземат купата. Изиграха 2 страхотни мача срещу Испания и Бразилия за разлика от водолазите гмуркачи вкарващи я от дузпа в 93-тата минута ,я в 119-тата.
Svetyl
Два срещи преди края на Мондиал 2006 и със статистика от 2.27 гола на мач в турнира до момента, президентът на ФИФА Сеп Блатер отново подхвана темата за промяна в правилата, която да доведе до увеличаване на резултатността.

"Футболът не е лош, но има твърде малко голове. Когато резултатността е ниска, публиката се отдръпва. Солта на играта са головете", каза Блатер.

Той обяви, че ще се проведе среща на треньори и специалисти, за да се дадат идеи как играта да стане още по-привлекателна. Според него предложението да се намалят отборите от 11 на 10 удши не е добро, но въпреки това ще бъде обсъдено.

Ако двубоят за третото място и финалът завършат при нулеви равенства в редовното време, средните показатели ще паднат дори под анти-рекорда от Мондиал 1990 в Италия, кдето имаше средно по 2.21 гола на мач.

Когато това се случи преди 16 години ФИФА реагира като забрани на вратарите да ловят топката при пас от съотборник и това се оказа удачно, тъй като така играта стана по-бърза.

Според бившата бразилска звезда Сократес намаляването на отборите на 10 души ще намали влиянието, което имат суперздравите футболисти и ще остане повече простор за действията на таланти като Зидан и Робиньо.

Другите предложения за увеличаване на резултатността са по-големи врати и променяне на правилото за засада в полза на нападателите. Има идея дори да се разреши на вратарите да играят с ръце само в рамките на малкото вратарско поле.

Блатер смята, че отборите трябва да играят по атакуващо, както на Евро 2004 в Португалия.

"Когато играта е отворена, на терена има достатъчно място за 11 души в отбор. Ако има обаче 11 защитници, на всички им е тясно", каза Блатер.
SepulTeraHead
Ебати тъпотиите. Не искам да го барат въобще.
Slash
Той самия Сеп трябва да се премахне възможно най-бързо... Блатер де. tongue.gif
King_of_Beer
аз пък казвам да победи красивият футбол,а отколкото до Франция и Италия изобщо не ме брига
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.