Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
melhaer
няма ме щото мноо работа напоследък и ме мързи да пиша...

1. В първите си мачове ЦСКА взе две чисти победи и точки за БГ

2. След това играхме срещу евро шампиона - да отстраниха ни, но за сметка на това го победихме на стадиона му...

3. Последваха две чисти победи на Леверкузен...

4. Групите - възможно най-лош страт - първи мач с букмейкъсркситя фаворит за УЕФА - добра игра - злощастна загуба.

5. Последва логично слаба игра в Прага след като центъра без Хиди и Илиев не беше същият.

6. Резонна победа срещу Викинг

7. Много слаб мач срещу монако, които два месеца след жреби за УЕФА очевидно бяха извън криза и ни надиграха...

какво направиха лефски?

1. мача в Циеле - пореден резил

2. Все пак ги отстраниха в София

3 и 4 - нлоши мачвое с Оксер, които играха без доста титуляри и седмица преди мача с лефски бяха паднали със 7-0.

5. Мач с Динамо - след като играха равностйно срещу отбора от 10 човека на Динамо около едно поудреме, лефски вкараха щастлив гол, без да са били по-добри.

6. Слаби ЦСКА Москва, но лефски така и не могат да вземат победа или дори равен извън София.

7. Победа срещу калсиралите се вече Олимпик - отново без титуляри - мача беше изваден от много букмейкърски къщи от залаганията...

8. И накрая - добър мач с Хеернвеен...

Без да искам да омолавжавам успеха на рогатите селяни, просто имаха късмет при въртележката в жребия - стратираха груповата фаза срещу най слабия и в следващият домакиснки мач играха срещу калсирал се вече противник...

сега поне ще гледаме дербито на селяните

Подхуняци срещо Петржалка

п.с. Рогата извадиха за пореден път късмет при жребия!
Angermeans
Точките ти няма да ги коментирам, ама да кажеш, че сме изкарали късмет при жребия - значи и Селтик и Порто имаха късмет, ама нещо явно не са много доволни wink.gif

Пък и Артмедия не е отбор от силните първенства в Европа, затова за тях Купата на УЕФА си е шанс за продължаване на добрите изяви и ще ни се хвърлят яко.

Тъй че - помисли пак.

И все пак - бат Чорни щял да дава 2 милиона за зимна селекция, ако паричките наистина отидат по предназначение, а не в джобчетата на Батков и Сираков - може пък и да ги отстраним...
melhaer
Цитат
Точките ти няма да ги коментирам, ама да кажеш, че сме изкарали късмет при жребия - значи и Селтик и Порто имаха късмет, ама нещо явно не са много доволни


естествено, че няма да ги коментираш, защото няма какво повече да кажеш!

колкото до жребия - едва ли щеше да се радваш да ви се бяха паднали Шалке например!

Колкото до двата милиона - това откъде го чу - от комшията ли?
Crafter
Цитат(melhaer @ Dec 20 2005, 07:52 PM)
няма ме щото мноо работа напоследък и ме мързи да пиша...

1. В първите си мачове ЦСКА взе две чисти победи и точки за БГ

2. След това играхме срещу евро шампиона - да отстраниха ни, но за сметка на това го победихме на стадиона му...

3. Последваха две чисти победи на Леверкузен...

4. Групите - възможно най-лош страт - първи мач с букмейкъсркситя фаворит за УЕФА - добра игра - злощастна загуба.

5. Последва логично слаба игра в Прага след като центъра без Хиди и Илиев не беше същият.

6. Резонна победа срещу Викинг

7. Много слаб мач срещу монако, които два месеца след жреби за УЕФА очевидно бяха извън криза и ни надиграха...

какво направиха лефски?

1. мача в Циеле - пореден резил

2. Все пак ги отстраниха в София

3 и 4 - нлоши мачвое с Оксер, които играха без доста титуляри и седмица преди мача с лефски бяха паднали със 7-0.

5. Мач с Динамо - след като играха равностйно срещу отбора от 10 човека на Динамо около едно поудреме, лефски вкараха щастлив гол, без да са били по-добри.

6. Слаби ЦСКА Москва, но лефски така и не могат да вземат победа или дори равен извън София.

7. Победа срещу калсиралите се вече Олимпик - отново без титуляри - мача беше изваден от много букмейкърски къщи от залаганията...

8. И накрая - добър мач с Хеернвеен...

Без да искам да омолавжавам успеха на рогатите селяни, просто имаха късмет при въртележката в жребия - стратираха груповата фаза срещу най слабия и в следващият домакиснки мач играха срещу калсирал се вече противник...

сега поне ще гледаме дербито на селяните

Подхуняци срещо Петржалка

п.с. Рогата извадиха за пореден път късмет при жребия!

Хахаха, момче, смешен си smile.gif
alpha prime
честито на продължилите. класирането в групите показа уменията на трапецовидната глава йешич. и свини. недеите грухтя а си гледайте кочините у селата .. вие сте европаляци не бойци ..
icon_headbang[1].gif ЙОВОВ icon_headbang[1].gif
spartan117
Цитат(alpha prime @ Dec 21 2005, 08:20 PM)
честито на продължилите. класирането в групите показа уменията на трапецовидната глава йешич. и свини. недеите грухтя а си гледайте кочините у селата .. вие сте европаляци не бойци ..
icon_headbang[1].gif ЙОВОВ icon_headbang[1].gif

Абе човек
като виждаш,че ЦСКА са 100 пъти по-добри от Левски не мисля че е нужно сега да се обиждаме,а wink.gif
Vlad
Но точките на melhaer са си чисто отражение на действителността колкото и да ги плюете tongue.gif
spartan117
Цитат(Vlad @ Dec 21 2005, 10:32 PM)
Но точките на melhaer са си чисто отражение на действителността колкото и да ги плюете tongue.gif

yahoo.gif
melhaer
Цитат
Но точките на melhaer са си чисто отражение на действителността колкото и да ги плюете


е да, ма то с рогати подхуянци можеш ли да комуникираш..тях само в кланниците на родопа ще ги оправят suicide.gif

п.с. ако искте да се позабвлявате - Red Poetry - нямам време да го обновявам, ама и това дето е в момента ще ви хареса.

А на гуведата какво да кажа - всела коледа и честита ви поредна калъфка догодина!
melhaer
само да дам малко храна за размисъл на леффскарите...

Я кажете кога е била последната победа на лефски като гост за ШЛ?

айде да не ви мъча - срещу славният отбор на Дюделанж...

нашите две последни (засега) бяха над актуалният Еврошампион и над финалиста опреди 3 години...
Crafter
Нечестен свят е че вие отпаднахте, а те продължават, нали?
Svetyl
Pochti ne pisha w taq tema, zashtoto e bezsmisleno no... melhaer ti si smeshnik... ne obicham da nagrubqwam hora ama ebati... golemiq razbirach...

"Нечестен свят е че вие отпаднахте, а те продължават, нали?"
e mnogo tochno kazano. Kilometrichnite ti pisaniq naprawo trepqt wsichkiq mi entusiazym da cheta tuka. Bahti zaqjdaneto bahti chudoto. Da ne goworim i za nqkoi drugi... shto prosto ne si go gledate futbola i ne mu se kefite, a ne da se djafkate kato... nqma da kazwam kato kakwo.
Towa e. suicide.gif
melhaer
Svetyl - пуши по темата по-добре!

Колкото до заяждането - виж малко по назад, кой почна с фразата - "Къде са Слаш и мелхаер"?

Колкото до нечестният свят - нещата са такива каквито са, едните ще играят на проет в Европа, другите тук - факт!

И за да приключа с темата (засега)

На армейците - честита ТРИДЕСЕТ И ПЪРВА ТИТЛА!

на лефскарите - честита ДВАДЕСЕТ И ОСМА КАЛЪФКА - ДОБРЕ ДОШЛИ В РЕКОРИДИТЕ НА ГИНЕС! punk.gif
Angermeans
Хайде аз пък да дам тема за размисъл на цецкарите:


Кога за последно играхте в Европа през пролетта ? biggrin.gif
Ние преди две години, а идната пролет - пак.

А за това кой е по-добрият отбор - ще се разбере на следващото дерби. Евентуално и още веднъж в мач за Купата, освен ако Литекс не ви го наврат надълбоко на 1/8-финала rolleyes.gif
melhaer
Цитат
Кога за последно играхте в Европа през пролетта ? biggrin.gif
Ние преди две години, а идната пролет - пак.


винаги меме дразнело начина по който се интерпретират фактите, когато лефски играха през пролетта с Ливърпул беше заради промяна в правилата - дефакто тогава изиграхте общо 8 мача ако не се лъжа.

В новият формат на УЕФА първо това беше постиганто от ЦСКА - 8 мача - Белшина, Молде, Сервет, Атлетико Мадрид - само че заради не знам си какво всичките мачове бяха през есента.

След това и Литекс изиграха 8 мача

..след това и Лефски...

И още един факт - когат ЦСКА игараха за последен път през пролетта, беше в турнира за кеш на 1/4 финал (ЧЕТВЪРТ ФИНАЛ) с Миарсилия...нещо, за което лефсакрите не могат и да мечтаят...

А пследният път, когато игра в турнира на шампионскта лига, победи настоящият Еврошампион, на собственият му стадион, пред 42 000 зрители...

ако сикаш да се замисляш за нещо, нека само да ти кажа, че ден след победата на ЦСКА на Анфийлд, лефски падна в столицата на футбола - Циеле от местния ПУБЛИКУМ!
Born From Pain
Цитат
В новият формат на УЕФА първо това беше постиганто от ЦСКА - 8 мача - Белшина, Молде, Сервет, Атлетико Мадрид - само че заради не знам си какво всичките мачове бяха през есента.


Всички мачове ви бяха през есента, защото играхте още един предварителен кръг! За Литекс е вярно, че играха колкото нас, но вие не ставайте нагли. Не че има голямо значение, ама нали вие сте великият еврогранд от преди 50 години, дето сега му го набиват.

Цитат
И още един факт - когат ЦСКА игараха за последен път през пролетта, беше в турнира за кеш на 1/4 финал (ЧЕТВЪРТ ФИНАЛ) с Миарсилия...нещо, за което лефсакрите не могат и да мечтаят...

А пследният път, когато игра в турнира на шампионскта лига, победи настоящият Еврошампион, на собственият му стадион, пред 42 000 зрители...


Това коя година беше? Живейте си с историята

Цитат
ако сикаш да се замисляш за нещо, нека само да ти кажа, че ден след победата на ЦСКА на Анфийлд, лефски падна в столицата на футбола - Циеле от местния ПУБЛИКУМ!


А сега къде сте bye.gif Ти се замисли, че когато ние и Литекс играем на пролет в Европа на вас ще ви дават втората дузпа срещу Марек, за да можете да се докопате до жалката титла no.gif и после със суперселекцията да влезете в Шампионската лига естествено laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Vlad
Цитат(melhaer @ Dec 23 2005, 03:18 PM)
на лефскарите - честита ДВАДЕСЕТ И ОСМА КАЛЪФКА - ДОБРЕ ДОШЛИ В РЕКОРИДИТЕ НА ГИНЕС! punk.gif

А не съм съгласен никакви рекорди.Те и тук трябва да са на втор омясто laugh.gif
alpha prime
litex- strasbourg
levski - artmedia

a cska ...

eh deistwitelnost..
stiga gruhtqhte . kolkoto i da gruhtite nqma da ste w sledwa6tat faza
pone malko bydete bylgari a ne turski swini
gruh gruh
melhaer
Цитат
pone malko bydete bylgari a ne turski swini
gruh gruh


доколкото знам, само играчи на лефски ходят да играят по турско...

колкото до пристрастията ти, какво стана с ботяв бе? май си показа рогата накрая и си призна,ч е си фен на подхуняските слендури?

Цитат
levski - artmedia


това как му се вика - дербито на селяните?

абе ма това гуведата много невъпитани бе, не отидоха да почеатат Барби, че стана футболсит на годината, ми се повлякоха по оня дъртюга, Афродит и се правят на обидени...
King_of_Beer
ЦСКА
Barcelona
и естесвено
Roma
melhaer
Цитат
ЦСКА
Barcelona
и естесвено
Roma


metal.gif

честита нова година на всички!

п.с. аз бих добавил и Арсенал!
alpha prime
ne sym za lewski. prosto te sa klasi4eski otbor ne otbor na partiqta .. ta druga e temata. te igraqt na 16 final
a wie 6te igraete s nas
za da razbere6 po qsno 6te te pitam na mai4in ezik : anadynmu ?
spartan117
Цитат(King_of_Beer @ Dec 31 2005, 02:35 PM)
ЦСКА
Barcelona
и естесвено
Roma

Човече,и аз съм със същите icon_headbang[1].gif
King_of_Beer
Цитат(melhaer @ Jan 1 2006, 10:56 AM)
Цитат
ЦСКА
Barcelona
и естесвено
Roma


metal.gif

честита нова година на всички!

п.с. аз бих добавил и Арсенал!

не по скоро
Westham United
Slash
Цитат(alpha prime @ Jan 1 2006, 12:03 PM)
za da razbere6 po qsno 6te te pitam na mai4in ezik : anadynmu ?

me-kurabu motte goshujin hahaoya soshite hirogari goshujin superuma oite sono chuuko soshite fuketsu bagina
Това е за теб, полиглоте. metal.gif
...

Щях да спечеля 240лв. от "Еврофутбол"...
Бях на 1 мач разстояние. brickwall.gif
Нищо, другия път. punk.gif
gtzvetkov
Абе не знам дали са ви споменавали, ама Football Factory и Green Street Hooligans са филми като за нас (футболни запалянковци). smile.gif
Slash


bowdown.gif
melhaer
Цитат
za da razbere6 po qsno 6te te pitam na mai4in ezik : anadynmu ?


da ti otgoworq na toq ezik deto sqkash go razbirash:

ben sikishi mazaaany, sikja mazna annsany, sikstimini, gitmishlin, tatly, tatly...

колкото до това че лецкиту са клачиески обор...най-голямата глупсот дето съм чувал...

1. лески винаги е бил втори - и преди комузима, и по време на комуизма и след комунизма...

за да ти разделя накратко периодите ще ти го кажа така:

1. преди комнзма - лески излали с вдигнати в хитлерситки поздрав ръце

2. по време на комунизма качвали бюстове на сталин на мусалла, първо шеф им била цола драгойчева, псоле станали подлоги на мвр-то - най-омразната иснтитуция в цяла бг и динствената, която е извършвала издевателства срещу собственият си народ, нещо, което бг армията не е правила...

3. след падането на комнизма лефски спечели няколко купени титли с ВИС 2 и Майкъл чорни - и записа някой от най-срамните резултати в историята на бг футбола...

те това е твоят класичекси обор...
Svetyl
Абе мелхаер...
Тей де аз да ви питам, то рано още де, но все пак:
Кой според вас ще е световен шампион? Със сигурност след 3-4 месеца някой ще пусне специална тема, ама аз от сега, че почнах с басовете smile.gif
punk.gif Германия punk.gif
SepulTeraHead
Бразилия ....... ZzzZzzzz dry.gif
Svetyl
Не и Бразилия! Само не те...
SepulTeraHead
Аз съм по анти-Бразилия, отколкото съм анти-Nightwish ебати. Няма нужда да ми обясняваш. Просто те ще спечелят купата обаче. Или поне ще играят на финал. Деба и тъпаците.
Svetyl
Абе да си играят на финала... доста унизително е да отпаднат дори и там... smile.gif
Slash
Е, много ясно, че въпроса не е "кой ще стане световен шампион," ами "кой ще спре Бразилия"...
Сигурен съм, че няма да им е никак лесно срещу силовите отбори, на бразилците...

Отборите за които ще викам аз:
Англия
Швеция
Svetyl
Слаш, точно пък за Швеция що ще викаш???
Slash
Това съм го обяснявал много пъти... sp_ike.gif

Още '94, като хлапе, ми направиха голямо впечатление. Разбира се, беше ми много гадно, като ни сгънаха на две в Щатите, но какво да направя, да седна да ги мразя само защото ни бият като тъпани...
Това си има логично обяснение - България не може да играе срещу такъв тип мощни отбори.

А има и друго - Хенрик Ларсон ми е един от най-любимите футболисти изобщо, и сега му са последните мачове за Швеция, затова искам да се представят максимално добре.
Също така и Фреди Люнгберг ми е много любим играч, и т.н. и т.н.

А за Англия - то си е въпрос на чест да си за Англия. wink.gif
melhaer
мисля като Слаш - кой ще спре бразилия?
Angermeans
Не знам кой ще стане шампион, убеден съм само, че англичаните пак ще тръгнат с голямата кошница (особено медиите им) и пак по-далеч то 1/4-финал няма да стигнат - без значение дали виновен ще е Бекъм, вратаря или дедо Свен.
Същото важи и за испанците, които просто не мога да понасям puke.gif

Аз пък ще викам за Чехия, Украйна, Полша, Швеция (пичове са шведците, нищо, че ни късат дупарите където ни хванат), Холандия, Италия (с известни уговорки) и Австралия.

За финал прогноза не искам да давам, но според мен четвъртфиналните двойки ще са:
Германия - Аржентина
Италия - Бразилия


От там нататък нещата са каквото сабя покаже, когото Роналдиньо финтира и каквото рефер в полза на Ди Швабен отсъди dry.gif
Slash


bowdown.gif
Взехме го!!!
Следях този трансфер със затаен дъх!
... Theo Walcott (16 годишен) - една от бъдещите звезди на световния футбол! Също както Фабрегас, Ван Перси...
Радвам се, че не го налапаха едни богати идиоти.
Венгер ще заведе най-добрите млади таланти на Emirates Stadium!
Revenant
ohoo fen na arsenal ....всички метъли които познавам са за Арсенал или УестХем....(е има и един от Кидърминстър ама той е съвсем у гъбите)
значи за световното - Англия ще спре Бразилия... а изненадата ще се казва Швейцария
Vlad
Англия ще спре Бразилия в първенството на някоя друга планета tongue.gif Тия англичаните винаги ги гласят за фаворити и винаги се дънят biggrin.gif
SepulTeraHead
Англия най-много да мине групите. Едвам... както обикновено.
Angermeans
Slash - Абе ти последно от Арсенал ли си или от Ливърпул ? blink.gif

Лузърите го изядоха от Юнайтед... да свикват, 'щото идат Челси и Арсенал (те даже тамън два пъти) evil.gif
Slash
Цитат(Angermeans @ Jan 23 2006, 12:18 AM)
Slash - Абе ти последно от Арсенал ли си или от Ливърпул ? blink.gif

От '95-та съм фен на Арсенал...
И понеже английското първенство ми е най-любимото, е нормално да уважавам най-успелия английски отбор.
Естествено, Арсенал ми е тръпката - поради показателни футболни достойнства.

А ти няма смисъл да хейтърстваш Европейския Шампион, само защото отстрани Челси, защото по същата логика трябва да намразиш тази година и Барса... ще има "Отмъщението на Ситите"... biggrin.gif
Най-добре да се концентрирате върху първенството, та да минете Портсмунт по титли! cool.gif
Angermeans
Барса няма какво да ги мразя, защото са един от най-силните отбори в Европа и могат да ни надиграят. Тази година определено те са фаворитите за ШЛ.

А за Ливърпул в миналогодишната ШЛ - Отстраниха Челси благодарение на съдийско недоглеждане, а Милан направо сами се биха през второто полувреме на финала. suicide.gif
Ливърпул - най-незаслужилият европейски шампион на 21ви век tongue.gif

Но аз не ги мразя ! Даже им пожелавам тази година все пак да вземат квота за УЕФА в Премиършип, каквито и геройски усилия да им коства това laugh.gif
Vlad
Абе така на магия се бият Ювентус,Милан и Челси rolleyes.gif Верно че сичко беше супер нереално,но точно за това Ливърпул е велик.А победата на тия цигани от Манчестър няма кво да я коментирам.Абсолютна смешка ама кво да се прави стават и такива неща.
Slash
Цитат(Angermeans @ Jan 23 2006, 07:52 PM)
А за Ливърпул в миналогодишната ШЛ - Отстраниха Челси благодарение на съдийско недоглеждане

И все пак, Челси нямаше как да минат, след като не можеха да вкарат гол и в двата мача. Бих поспорил за нещо... Да, Ливърпул ви биха в грозна игра. Но ако се бяха хвърлили, какво щеше да стане... каквото стана с Барса - играха красиво срещу Челси, и отпаднаха. Бенитез избра тактиката на Мауриньо и го победи! Пък
и да се вайкат точно Челси, че ги били с грозен футбол... biggrin.gif

А за това, че Милан са се били сами - ми не е така. Аз гледах Милан - Ливърпул с баща ми, и след мача той остана с отворена уста... Той, който е гледал футбол повече от 40 години и е виждал какви ли не мачове...
Мисля, че той разбира много повече от футбол от мен и теб, и е оценил Ливърпул в онзи финал.
А между другото, самия финал беше МАЩАБЕН - толкова красив и футболен финал на ШЛ не бях гледал никога досега... и няма как иначе, играха МИЛАН и ЛИВЪРПУЛ!
Не Порто и Монако.
Та щом един слаб вратар като Дудек, игра по-добре и от най-добрия вратар в света в онзи мач, значи има нещо специално в този отбор... wink.gif
И след такъв Мач, просто няма как да взема насериозно "най-незаслужилият европейски шампион на 21ви век." tongue.gif
Но мога да ти кажа, най-незаслужилият европейски шампион на 20ти век - Ман Юнайтед. wink.gif
Revenant
Цитат(Angermeans @ Jan 23 2006, 05:52 PM)
Ливърпул - най-незаслужилият европейски шампион на 21ви век tongue.gif

Не, ...Гърция е
alpha prime
Цитат
И понеже английското първенство ми е най-любимото, е нормално да уважавам най-успелия английски отбор.
Естествено, Арсенал ми е тръпката - поради показателни футболни достойнства.


EVERTON rolleyes.gif да им акам на футболните достоинства на отбора с нападатели испански и френски цигани
Angermeans
Абе... по-добре отколкото най-добрите играчи да са сенегалски защитник и марокански халф biggrin.gif

П.С. Не знам Анри дали е циганин, ама е може би най-добрият нападател в света за последните 3-4 години !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.