Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
pa®tci
и Говедца и Прасенца сте изтъкани от комплекси и тъз темичка е просто поредното доказателство по случая no.gif
Virgin_Steel
Абе кенефски с кой се паднаха на жребия преди няколко дена , че съм изпуснал?

ROFLMAOWTIME

Rolling On the Floor Laughing My Ass Off With Tears In My Eyes
t0xIc
Ехе сега Станислав Ангелов бил за псуване...обаче като избяга от ЦСКА по същия начин и после стана най-добрия ви играч нещо не сте го ебавали на "продажник" май smile.gif
Сепултурата ти го каза - кажи ,че няма дузпа и ви подпряха и толкова. Не развивай теории за комунизми, 48 години и други такива. Няма да е първата или последната измислена дузпа за ЦСКА или Левски. Само дето ни изпуснахме нарочно една след подлъзване на Велизар ,но тва е друг въпрос.
Ludnichar
Цитат(Ludnichar @ Sep 4 2007, 09:25 PM) *
П.П. Ако дузпата е била измислена умишлено в полза на ЛЕВСКИ, е срамна, но е срамна за човека, който я е поръчал! Мен защо трябва да ме е срам от него?
Но в този мач все пак бяхме по силни, вкарахме още 2 гола така че заслужихме победата и от нея не ме е срам!

Ама ти май хич не четеш... Никъде не отричам, че дузпа НЯМАШЕ! Напротив, само казвам, че ако е било умишлено от страна на съдията (което е по-вероятното), това не значи, че аз трябва да се срамувам от човека, който я е поръчал!
А, че надиграхме докото е факт и заслужихме победата в мача!

Пелето все пак е юноша на Левски и би било разбираемо да се върне в Левски, ако му се е отдала подобна възможност... Макар че и това не е оправдание...
И вие така подкрепяхте сакатлиев като заряза нафтекс нали и се кълнеше във вечна червена любов, ама сега не ви е любимец мисля... whistle.gif
t0xIc
Кой е казал нещо за Сакалиев? Уважаваме си го. Просто с тази конкуренция след година и нещо травма нямаше как да се наложи. Неи и Гарсес са класи над него и всеки друг нападател в родното ни първенство. Това кво е говорил няма значение. Вкарваше голове във важни мачове и то красиви и се бореше момчето колкото му позволяваха силите.
Mago De Oz
Аз като левскар, не мисля, че Ангелов е за псуване, все пак всеки си гледа интереса, а той даде много на отбора ! По-скоро за псуване са ръководството, което е допуснало смешната клауза в договора, за 180 000 евро, а не играча ! Дузпа НЯМАШЕ!! Факт! Няма защо да ме е срам мен, по -скоро трябва тзои съдия да не види мач поне 1 година ! А това , че половината фенове на чорбата, са всичко друго, но не и БЪЛГАРИ, също е ФАКТ!!! Не може да се играе с ЧУЖД отбор, а ти да пускаш фоерверки, защото БЪЛГАРСКИЯТ ОТБОР пада....без повече коментар по въпроса ! Левскар съм от 20 години, досега не съм викал СРЕЩУ чорбата в мачове срещу ЧУЖД отбор, все пак съм българин първо, а после съм левскар.
Vlad
Аха значи аз не съм българин понеже не подкрепям великия син тим срещу други отбори.И с марсианци да играят пак ще съм срещу тях.Особено съм щаслив като се излагат яко.Както сега с Тампере се бяхме събрали с приятели и радостта беше голяма и винаги е така drinks_drunk.gif Ходил съм им даже на един мач и още ме е яд, че не можах да отида при гостуващата агитка, но тва не ми пречеше да си се кефа като великия червения отбор долу вкарваше гол след гол whistle.gif
Mago De Oz
Сам го каза, "не съм българин"...какво да ти кажа повече, жал ми е за теб ....
t0xIc
Докато вашата смешна публика и част от футболистите излизат с фланелки "Аз мразя ЦСКА" и разни селяци издигат плакати "Шумен мрази ЦСКА" няма да се разберем говедца. Не може ти да ми псуваш като хамалин след победа в Европа "бий еди кво си по еди къде си" , да си показваш черните слипове ,треньор на ЦСКА да пожелава успех на Левски ,а НСПП да не го прави нарочно, президента да говори за слонове и Индия и да очакваш нещо друго. Жалко ,че тази година няма да има заря. Миналата година сигурно ви изненада неприятно smile.gif

Надявам се да ви харесал рефрена "Полов член за Подуене оле!" след мача с Омония. Освен това е супер смешна историята. Някой не е българин защото Левски според него е смешен клуб. Ами и Реал и Барселона не се поздравяват и се дразнят за провалите си в Европа ,но не виждам някой да ги е нарекъл "неиспанци". Като имате някакви реални доводи тогава пишете ,а не глупостите от Подуенския фолклор. Айде да не споменавам кой близък до Левски едно време ни издейства служебна загуба срещу Ювентус след победа с 3:2. whistle.gif
Virgin_Steel
Моля, изпратете SMS с текст DUZPA на кратък номер 1 19. Дарете една дузпа, спасете Левски!
Mago De Oz
Боби, това беше тъпо...не ти отива...все пак имаш мозък в главата, за разлика от повечето постващи в тази тема.....
Virgin_Steel
Виж, забавно е футболното положение в България, затова и подхождам в подобен тон.Просто не приемам на сериозно българския футбол, всеизвестен факт е , че съм привърженик на ЦСКА , но не се вкарвам в някакви филми.По същата причина просто внасям ведринка в темата. wink.gif
pa®tci
Цитат(magodeoz @ Sep 5 2007, 03:47 PM) *
Боби, това беше тъпо...

напротив, това беше Добро happy.gif

даже не, направо си е Добринка openwidehug.gif
Vlad
magodeoz ако дефиницията ти за българи съвпада с тази картинка наистина не съм такъв rolleyes.gif
Rodd1ck
Цитат(t0xIc @ Sep 5 2007, 01:38 PM) *
Не може ти да ми псуваш като хамалин

Аре да не се обиждаме сега! biggrin.gif


Иначе като се спомена за фойерверките на въпросния мач ми е чудно кое е по-жалко от проявата на някакви ултраси пубертети или освиркване от почти цял стадион на един от най-големите български футболисти?
t0xIc
А дори не споменавам това "Кюрда Стоичков педераст педераст". Най-великия български футболист обиждан на кюрд - мразени от турците. Мерси ,че ме подсети. Ама ние нали не сме българи - кво разбираме .
SepulTeraHead
Деба и...

..късмета сигурно.

Срабилна игра. Получаваме балъшки гол. Пропускаме 2-3 чисти. Тоя калъф Нислерой блесва веднъж. Бам! 2:0. Му ба майката.
Virgin_Steel
Несправедлива загуба...добре играхме.Макар и без идеи в атака ;( Ония портокаловите имаха егаси устрема.
Duh5
Мда, жалко.. Наистина имаше 2 атаки, които ако бяха станали на голове щях да съм вечно признателен. Красиво, с идея.. и без късмет..
Хайде следващия пътsmile.gif
t0xIc
с тоя педал Иванков на вратата - толкова. Айде да видим кой ще го защити .
Svetyl
Кофти хватка... Не сме дорасли явно... Аз колективен дух в играта ни не видях. Сигурно съм сляп.
Virgin_Steel
^^ Не ми се искаше да го казвам, за да не почват спорове, но все пак мерси, че го спомена. no.gif

^ С 4 човека в нападение дето никога не са играли заедно ?! 2-ма от които са играли само с младежите...за каква колективна игра.Имаше идеи за колективност, но това са ХОЛАНДИЯ да му се незнае...как хванеме топката в центъра и ония са вече 11-тимата пред наказателното!
Ludnichar
Бях сигурен че ще стане така, даже ако не беше наш мача бих заложил за Холандия, само дето никога няма да заложа против България!

За това и най-ме издразни не резултата, а гадната пача, която направо се изгаври с нашия химн! evil2.gif
traektoriq
Зле, според мен не се игра изобщо. Пасивна работа. Мача беше слаб.

Аз сега се моля за чудо, но слушах някакъв коментар на Бербатов. Момчето каза, че е по добре така , ако не стане поне няма да ходим да се излагаме(перифразирам).

Между другото, страшно е глупаво при вида и успехите на нашите отбори на родна земя, да спорите кои са по добри.
Virgin_Steel
Бербатов е единствения човек дето може да мисли в тоя отбор и показва професионализъм! И още повече - може да говори пред камера без да засича и да бръщолеви несвързани общи тъпотии hmm.gif
traektoriq
^+1
Да момчето използва повече от 3 думи.
prayer4eto
В Премиършип-а се осъзна, както и в бундеслигата, ама последния сезон, преди да го продадат smile.gif. Иначе си остава един мързел, както казва баща ми. А наистина напоследък мисли с главата си... Де да беше така с всички футболисти - какви красоти щяхме да гледаме на терена ... wink.gif.
melhaer
един въпрос.

Някой знае ли, кой е най-големият резултат, с който е падал Български тим в международен мач, и кой е този БГ отбор?

melhaer
явно не знаете...ето ви жокер

Svetyl
Абе ти освен за футбол, за друго можеш ли да говориш?
Vlad
Тва коя година е? Иначе жалко че миналата година Барса не се напънаха малко да го бият рекорда no.gif
melhaer
Цитат
Абе ти освен за футбол, за друго можеш ли да говориш?

ами говоря си за каквото си искам, трябва ли да ти давам обяснение точно на теб?
SepulTeraHead
Може да говори за Metallica и то по-умни работи от повечето тук. Ама си остава прасе tongue.gif Иначе националния е падал и с повече, например...
melhaer
Цитат
Ама си остава прасе tongue.gif

както и да го гледаш, прасето си е по-умно животно от телето smile.gif а и на прасето викат - хоризонталният човек smile.gif

п.с. изпрахте ли прането smile.gif

п.п.с

шал на подуенци - 15 лева
прах за пране - 3 лева
да го пуснеш в пералнята и да го гледаш как се пере - БЕЗЦЕННО!

за всичко останало има Мастеркард smile.gif

whistle.gif
Ludnichar
Въпрос:

С какво свързвате двойките числа 7-1, 7-2, 5-0?
pa®tci
С Комплекси happy.gif
Ludnichar
Даааа, кой ли има комплекси от тях... unsure.gif
melhaer
http://standartnews.com/bg/article.php?d=2...;article=205321

интересно...
Ludnichar
Цитат
В ЦСКА не им пука от предписанията на УЕФА да си оправят стадиона. Онзи ден им се каза, че ако условията на "Българска армия" не се подобрят, реваншът с Тулуза може да се играе на "Васил Левски", пише "7 дни спорт".
От потресаващата мръсотия се оплакаха от Рен и младежките национали на Англия. До края на седмицата червените ще получат документ с препоръки, които трябва да бъдат изпълнени до мача с Тулуза.
Вчера обаче изпълнителният директор Александър Гарибов заявил: "Срещу Тулуза на 500 човека ще се пада по 1 тоалетна!"
Интересен беше и отговорът на въпроса защо контейнерите преливат от боклуци. "Досега се чистеше, затова са пълни".
Според изданието Гарибов, изглежда, нe знае, че изискванията на УЕФА са във всеки сектор да има по 1 тоалетна на 200 привърженици и по един писоар на 125.
За пореден път ЦСКА има проблеми с тоалетните. Преди време клубът дължеше пари на фирмата, която стопанисва химическите нужници на стадиона - "Рубиктерм".
Само гнусните тоалетни на границата между "А" и "Б" сектор са достатъчни, за да се откажете да заведете детето на мач. Личи си, че скоро не са почиствани, а миризмата можете да я усетите само в обор.
На трибуните е още по-зле. Бодливата тел, която бе впечатлила французите, огражда местата за гости. Навсякъде се търкалят вестници, празни бутилки от минерална вода и люспи от семки.
Откъм "В" сектор има само един вход. Феновете непрекъснато се оплакват, че трудно се влиза, но никой не им обръща внимание.
Приключение е и да си купите билет. На единствените работещи каси пред "А" сектор чакат да се събере 50 метра опашка и тогава ги отварят. Пред касите на "В" пък расте едно дърво. Както е тръгнало, скоро целият стадион ще обрасне с бурени.


Мнооого интересно... whistle.gif
SepulTeraHead
Супер яко пловдивско дерби. Изненадващо добра Славия. Слаби ЦСКА, но пък късметлии.
pa®tci
На говедата днеска им спестяват гол в последната минута, евреите били играли за Тулуза... е балет ли да им играят на чорбарите? Eкстра ни е първенството cool.gif suicide.gif
Mago De Oz
тцтцтцт Боби, голям разбирач се изкара, няма що..... suicide.gif Пък и вие сте "веИликА" пуБличка , викате "оставка" към човека, дето за последните 10 години ви направи отБОР !
pa®tci
<_<Се разбереме, че това са го викали КАЛЪФИТЕ от А сектор, дето по-принцип с тях до мариз стигаме и то е заради такива велики умотворения и дебилна запалянковщина rolleyes.gif
SepulTeraHead
JUVE!!!

Тоя уикенд черно-бялото е на мода, хехе...
melhaer
съдбата си връща версиите...както ние се класирахме в последната минута минлата година срещу Кула, сега ни се върна това...
Mago De Oz
мамка му, мразя чорбата, ама НЕ ЗАСЛУЖАВАХА това тъпо отпадане ! Чак ме е яд за тях !

А на Локото БРАВО !!! Още един гол, мамка му, само още един гол !!! brickwall.gif brickwall.gif

Литекс не си повярваха, също жалко !

като цяло, снощи беше една гадна вчер за футбола ни , яко малшанс ......
Ludnichar
Цитат(melhaer @ Oct 5 2007, 04:37 PM) *
съдбата си връща версиите...както ние се класирахме в последната минута минлата година срещу Кула, сега ни се върна това...

И както обяснявахте кой перял, сега на вас ще ви се обяснява "от кой lose? to-lose"...
melhaer
Цитат(Ludnichar @ Oct 5 2007, 03:45 PM) *
Цитат(melhaer @ Oct 5 2007, 04:37 PM) *
съдбата си връща версиите...както ние се класирахме в последната минута минлата година срещу Кула, сега ни се върна това...

И както обяснявахте кой перял, сега на вас ще ви се обяснява "от кой lose? to-lose"...

хахаха, лескарите продължавате да ме удивявате...

пич, да сравняваш финландските скиори и дървосекачи, с бронзовият медалист от френското първенство е все едно да сравняваш някоя гаражна метал банда от момчета по на 15 години с мейдън, джудас, металика, мегадет или нещо от рода...

така, че гаси компа и бегай провери дали изсъхна прането!
SepulTeraHead
То дори на мен ми стана тъпо от това отпадане.

Обаче Локо кефят. Най-малкото те да бият очаквах...
pa®tci
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 6 2007, 11:01 AM) *
... Най-малкото те да бият очаквах...

Аз също, ама на - ЛОКО > you cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.