Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Mago De Oz
Тоя идиот Патков ни върна 30 години назад....Гиби , ВИцов....единият се продаде на ДПС и духа за жълти стотинки, другият ако не беше тати Кардинала, нямаше да го вземат и кенефи да чисти....
melhaer
Цитат
От къде ме знаеш какво и кога съм говорел?

ами Батков има безброй изцепки и тъпотии особенно като се зажда с ЦСКА - досега обаче не съм прочел нито един фен на подуене да каже - тоя е ебах ти тъпото парче, само срами отбора... сега почнахте да го плюете...

Ние, ЦСКА феновете, още преди 1 години пишехне по форумите какво ще се случи - че нито лев от ШЛ, които е спечлил отбжорът ви не е влязъл в клубната каса, а са штишли в Израел и при Васил Божков - Черепа - всички знаем защо...
Ludnichar
Цитат(melhaer @ May 8 2008, 03:10 PM) *
сега почнахте да го плюете...

Тука си в мнооого дълбока грешка!
t0xIc
Лошо. Вили Вуцов и Антон Генов са кофти комбина.

melhaer
кво ти дреме, нали сме шампиони вече?

иначе: ако ние играем както можем и те както могат, честно не виждам как ще стигнат въобще до нашето поле за да падат за дузпа, освен това, ако Генов подпре сериозно рогата, едва ли ще излезе жив от стадиона...
Vlad
Верно че тва безочливо говедо Генов няма много срам,но чак толкова да ги подпира в този мач едва ли.Мен по ме притеснява Лупи да не направи некоя шашма dry.gif Иначе при нормален мач едно 2 или 3 на 0.
Mago De Oz
Последното, което иска един левскар, да бием шопарите със съдийска помощ, после ще грухтят до небето. Дано Генов свири чисто, че като им напълним кочината, да не им е виновен съдията.
Vlad
Е реално погледнато при нормален мач нямате никакъв шанс.Вече го гледахме тоя филм как когато можехме да ви смажем наще преебаха мача,но тоя път Стойчо едва ли би позволил да се случи нещо такова.
melhaer
Цитат(Mago De Oz @ May 8 2008, 03:16 PM) *
Последното, което иска един левскар, да бием шопарите със съдийска помощ, после ще грухтят до небето. Дано Генов свири чисто, че като им напълним кочината, да не им е виновен съдията.

абе глей сега, да сте във форма да го каже това... верно топка е, всичко става, ама вие не можете реално 2 паса да вържете, пък ти за пълнен на кочината говориш... ако ни биете, не би било с повече от един-два гола (преко сили), но смятам, че за вас ще е успех да направите равен, а реалният резултат би бил 2-0 за ЦСКА... иначе ако ни тръгне и на 4-5-0 може да отидете с тази некадърна команда дето имате...
Ludnichar
^Колкото и да не ми се иска да го казвам, този път съм напълно съгласен! Много сте слаби и вие, обаче въобще не можете да се мерите с нас по тоя показател! Един Х ще е супер постижение, ама не ми се вярва никак! dry.gif

П.П. http://lifestyle.ibox.bg/news/id_783497390 biggrin.gif
Mago De Oz
^^Това ми изказване бе провокирано от това, че едва ли не съдията ще ни помага, аз съм левскар от 25 години и никога не съм се кефил, когато чернодрешкото ни подпира, това на Левски не му трябва! На Левски му трябва игра и играчи със сърце, а не ...няма да употребявам епитети...Това, че ЦСКА в момента е по- сработения тим, по-опитният спор няма, но все пак на онези нашите със заплати от по четири цифрени суми това е единственият шанс да си ги оправдаят този сезон. Аз лично искам да стане истински мач, а не поредното безцелно ритане на топката , както бе в последните 3-4 дербита. Вие сте шампиони, браво за което, но този мач трябва да го вземем, поне заради честта на отбора.
Eddie_The_Beast
Мамка му....сините поведоха mad.gif
Aggressive Perfector
Ви еба майката ЦСКА-рска. То не бяха падания, не бяха симулации... Един гол, и то от дузпа. Ебати недъгавия футбол. dry.gif
t0xIc
Ти серем в устата говежда icon_headbang[1].gif

Svetyl
С риск доста хора да ме нападнат, искам да поставя един въпрос, който винаги ми е бил интересен.
Става дума за следното: Защо хора, които не са от София, ФАНАТИЧНО симпатизират на Левски или ЦСКА? Защо се палят?
Какво доказват? Да, няма лошо да се симпатизира на тези отбори, но вие нямате ли си отбор от родното място, че се палите толкова за софийските? Нямам нищо против Левски, ЦСКА, Локо СФ и тн...
Сигурно и в другите държави всеки симпатизира на някой столичен отбор, лошо няма... но там почитта към отбора от родния град е на първо място. Защо тук не е така?
alpha prime
Искам скалпа на Педераско ристосков. devil.gif
------------------------------------------
Защото сме селска държава и аграрчетата от Добрич, Свищов и други знайни и незнайни села не са чували за родните си отбори. Тук в Пловдив и в Зарата например си има ясно изразено преимущество на феновете на местните отбори, но незнам защо само при нас е така. И при нас има някакакъв контингент животински видове, но те са основно преселници от Ягодово, Белащица, Крумово и т.н.. Жалко е наистина
t0xIc
Торсида Пловдив откъде са ? От Стамболийски ли ?

Мерси ,че ме наричаш аграрче btw:whistle:
Svetyl
Е, явно няма да получа отговор. Хайде, бе велики фенчета, обосновете се...
scion_of_storm
^ открил съм, че на повечето им стига ума до функцията "наспами и наругай колкото можеш повече фена на противника".
Оттам нататък се появявяват critical errors с координацията и мисленето май-май :>
Lanfear
^ Хах, ще трябва да се съглася smile.gif
А днешния резултат се очакваше все пак...
Не гледах мача защото бях на поляната - казаха ми само, че дузпата си е била дузпа.
Хубаво, че не си късах нервите с тоя мач...
abydos
Не подкрепям нито един отбор фанатично, особено пък български, но любим ми е ЦСКА. Семейна традиция, с него съм израстнал и винаги ми е бил най-симпатичен. Просто други не са успяли да ме грабнат, а едно време когато и тук се играеше футбол ЦСКА го правеха най-добре. Достойни за съжаления са хора с мнения като това 8 места по-нагоре от моето. Особено когато става дума за български "футбол".
pa®tci
Цитат(Svetyl @ May 10 2008, 10:13 PM) *
... Защо хора, които не са от София, ФАНАТИЧНО симпатизират на Левски или ЦСКА? ...

А! Евалла за това! Щото като се преселат у Софето и това е най-леснио начин да се аклиматизират къмто "шопландците" (разбирай хората от техната черга). Съзнателно пропуснах Славия и Локо, щото това са отбори за хора с Акъл. Да не говорим за синьо-червената мъгла, която е поголовна просто и не виждам оправия в ситуацията... Докато за един мач/два отбора се говори в 90% от времето... какво очакваш?
t0xIc
паркалесте вземи се скрий някъде те еба в пустиняка smile.gif
ЦСКА си е отбор номер 1 в България и затова си го подкрепям. Едно време и Добруджа, но един "софиянец" Величко Найденов дойде и осра всичко. Дано тая година завърша и да не чета повече бисери на надути шопари, малоумни майни и всякви други боклуци с IQ по-ниско от нивото на Дунав през зимата.

Айде в дивия и лека нощ
bowdown.gif
Svetyl
^^Егати. Ако говориш сериозно, просто не знам... dry.gif Каква аклиматизация, какви 5 лева...
Но виж, познавам доста хора, които си седят в родния провинциален град и викат пред телевизора по-силно, отколкото феновете в София.
Не ме разбирайте погрешно, не насаждам омраза между софиянци и провинциалисти (не че вече не е факт де), просто е адски тъпо да се палиш за нещо, което е там... някъде и да забравяш подобното нещо, което е там, до теб.
Баси, как го казах.
Според мен това е и една от многото причини българския футбол да е зле. Друга истински силна фенска маса освен тази на Левски, ЦСКА и да речем Литекс, по мое мнение няма. А футбол с три отбора не се прави.
Естествено, не мога да пропусна и пловдивските фенове, които яко подкрепят двата си любими отбора, но не са толкова много, за съжаление. Може би и варненските. И толкова...
В другите градове я се съберат 50-60 човека за мача на местния отбор, я не...
И как, уважаеми фенчета (няма да конкретизирам кои, те си знаят) се прави футбол с 3-4 отбора? За какво й е на държавата да инвестира в нови спортни бази, след като знае, че само софийските стадиони са по-често пълни... за какво му е на футбола ни да има млади таланти, след като никой няма да ги гледа, всички ще са захласнати по поредните чужденци в Левски и ЦСКА...
Жалко е.
^
Цитат
ЦСКА си е отбор номер 1 в България и затова си го подкрепям.

Ще ме прощаваш, но това беше супер тъпа аргументация.
Значи ако ЦСКА отпадне в Б група, няма да ги подкрепяш, а?
Йей, големи сте фенове, само с победителите smile.gif
alpha prime
Цитат(t0xIc @ May 10 2008, 10:35 PM) *
Торсида Пловдив откъде са? От Стамболийски ли?

Мерси ,че ме наричаш аграрче btw:whistle:

Говорим отткъде са дошли и къде да се преселили, футболен плазмодий. Тва са точно такива преселници отнякъде си, които казват "Нии сми Пловдивчани".
Тва, че не подкрепяш Добруджа, защото са слаби е смехотворно и мизерно. Тук Марица и Спартак имаха фенове дори когато бяха във В група и ходеха повече хора отколкото на Уефскито или на Сесекато на мачовете. Въпрос на футболни традиции е просто. Явно вие сламарите, свищовлиите, търновци и другите селяци ги нямате нямате заложено да сте футболни градове. Пак повтарям жалко е.
pa®tci
^ Indeed smile.gif


Цитат(Svetyl @ May 11 2008, 03:20 AM) *
... Друга истински силна фенска маса освен тази на Левски, ЦСКА и да речем Литекс...

Какъв Литекс бе? Ти в час ли си изобщо??? Я ходи в Майна Таун, я ходи в Етър, Берое, Пирин...

За "аклиматизацията". Може и да не е точно изказване, обаче я погледни нещо друго: какви знамена се връзват на ЦЕНТРАЛНИ места по трибуните по време на мачовете? ЦСКА "Торсида Пловдив" о.О Левски "Фенклуб Враца" (не беше това точно, ама ми изхфърча от главата в момента и ме мътзи да търся). Въобще като им погледнеш повечето знамена, все са упоменати разн странни села и паланки по тях. Не ги знамдали са "местни" или пътуват от Чукотка за всеки мач, обаче са факт тия знамена.

За палячото @toXic и "... ЦСКА си е отбор номер 1 в България и затова си го подкрепям..." - батка, какво да ти кажа. Заради е такова овчо и стадно мислене и футбола и све ни е на тоя хал. По какъв начин сте станали "отбор номер 1 в България"? Айде нема нужда да ми обясняваш! Докато я има синьо-червената Мъгла футболът тука няма да прокопса. За съжаление, освен всевъзможни видове политици и шибаните JEWрналисти яко наливат по тоя повод. Ама ЯКО! Вече писах за което по-нагоре dry.gif

Още нещо - миналата година и по-миналата, чоебите като беха по (под) второ място, като сме били на Армията с тях сме били домакини, човек! ИмалО сте по 200-300 човека с нас. И това за един кратък спад в играта за един сезон. При говедата - същото. Много искам да видя какво ще стане с тия две "публики" ако 3-4 години се задържат в "златната среда" (където им е и мястото). Искам да ви видя, смешници, по колко ще ходите на мач. Не ми казвайте, ЗНАМ отговора.


За финал: SUPPORT YOUR LOCAL TEAM! cool.gif
Aggressive Perfector
Доколкото си спомням, човек подкрепя един отбор не защото е от родното му място и т.н., а защото му харесва самият отбор - начина на игра, играчите и т.н. Не?
pa®tci
Или защото непрекъснато му промиват мозъка wink.gif

Не приемай написаното тотално буквално и все пак го. Ш'ти дам един елементарен пример с Италия и по специфично JEWвентус и Свинктер. JEWве в Торина почти изобщо нямат фенове. В града Масата народ са фенове на Торо. Феновете на тоя отбор са от селцата и паланките из цяла Италия, затова и не могат никога да напълнят Деле алпи. Почти същото отива и за Свинктер, само че там феновете на отбора идват от предградията на Милано.Да обърна (леко) монетата сега. Погледни Наполи - кочина! Палермо - кочина! Каляри... да не продължавам... В резултат какви мачове се получават там и къде им е футболът на национално ниво (изобщо) и къде сме ния, с нашата синьо-червена Мъгла? Кога ще ги стигнем, викаш?


Цитат
Тежко наказание за Ботев

Тежко наказание чака Ботев. Полицията едва успя да удържи феновете на Ботев при загубата 1:2 от Литекс. Ексцесиите се случиха след победното попадение за гостите в третата минута от добавеното време на мача. Съдията Христо Ристосков даде дузпа, Станислав Генчев вкара, а запалянковците полудяха. Феновете започнаха да крещят: "Мафия", "Извадете отбора", "Докога ще се подиграват с Ботев?". Иначе съдийската тройка през целия двубой постоянно беше освирквана. На трибуните побесняха и в 74-ата мин, когато Дормушали Саидходжа стреля, но Ристосков прецени, че топката не е минала голлинията.Иначе Литекс поведе с гол на Бибишков в 26-ата мин, а в 47-ата Саидходжа изравни.

Цитат
Чупят коли на Литекс

Големи ексцесии се разиграха след мача в Пловдив. Феновете на Ботев счупиха с камъни автобуса на ловчанлии, както и колите на президента Ангел Бончев и главния мениджър Стойчо Стоилов. С камък в брадичката пък бе ударен и помощник-треньорът на Литекс Иван Маринов - Масларя.- Добре, че успях да издебна по-големия камък и бях уцелен от по-малък - заяви бившият треньор на Локомотив (Пд).Около 10 полицейски коли ескортираха потрошения автобус на Литекс при излизане от стадиона. Президентът на Ботев Димитър Христолов беше бесен от съдийството и каза, че ще бъде пусната жалба.
- Съдията е престъпник - каза Христолов.

E така требва! Бой по мамицата им селска, ега бел ден да не видат!
abydos
Цитат(t0xIc @ May 11 2008, 03:20 AM) *
паркалесте вземи се скрий някъде те еба в пустиняка smile.gif
ЦСКА си е отбор номер 1 в България и затова си го подкрепям. Едно време и Добруджа ,но един "софиянец" Величко Найденов дойде и осра всичко. Дано тая година завърша и да не чета повече бисери на надути шопари , малоумни майни и всякви други боклуци с IQ по-ниско от нивото на Дунав през зимата.

Айде в дивия и лека нощ
bowdown.gif

Няма какво да добавя освен истеричен смях.
scion_of_storm
^ PWNAGE!
melhaer
smile.gif за тоя равен мач излезе инфо още преди няколко дни и големите заложни къщи го извадиха от залозите...честито...

аз бях на стадиона и не мога да кажа дали имаше дузпа, но първото полувреме томашич спря велизар, който излзиаше сам срещу вратаря - прегърна го през кръста и го свали на земята, това е 100% червен картон...
pa®tci
^ Едно си знаете, едно си баете, нали?

http://www.fenzona.com/coment.php?id=&cat=14
conguestadors
Цитат(t0xIc @ May 11 2008, 03:20 AM) *
паркалесте вземи се скрий някъде те еба в пустиняка smile.gif
ЦСКА си е отбор номер 1 в България и затова си го подкрепям. Едно време и Добруджа, но един "софиянец" Величко Найденов дойде и осра всичко. Дано тая година завърша и да не чета повече бисери на надути шопари, малоумни майни и всякви други боклуци с IQ по-ниско от нивото на Дунав през зимата.

Айде в дивия и лека нощ
bowdown.gif

Този година двата отбора са в средата на таблицата и общо взето, няма за какво да се борят, което почти сигурно може да ни гарантира, че ще наблюдаваме истински спектакъл от 15 часа днес. До този момент за първенство те са се сблъсквали 85 пъти, като Ботев има 30 победи, Локомотив - 32, а равенствата са 23. Смърфовете имат по-добра голова разлика в дербито 107-102 гола. Феновете има и защо да пълнят стадионите, защото знаят, че ще видят хубава игра и голове плюс драма. За разлика от последните няколко издания на вечното дерби, в което Левски и ЦСКА си отбелязват най-много по един гол. Средно в едно пловдивско дерби падат по 2,5 гола, а през последните няколко години головите екшъни са невероятни. През есента Локо победи с категоричното 4:0 Ботев.
Сега нещата изглеждат по-различно и може би Kанарчетата са в по-добра форма, но и в това дерби, както във всички останали, важи древната максима, че този, който се раздаде на терена, печели мача. Играчите на Ботев и Локомотив винаги се борят за всяка топка, крещят си, тичат с всички сили и се бият за всяка педя терен. Защото независимо от това дали мачът е завършил 5:0, 7:3, или 0:0, до началния съдийски сигнал, а много често и до последните секунди никой не знае кой ще спечели. За много хора обаче остава загадка защо Локо - Ботев е единственият мач в България, за който специално
пристигат неутрални футболни ценители от други градове

Как така някакво си "провинциално" дерби събира повече хора по срутващи се и неприветливи стадиони без тоалетни от Левски - ЦСКА, дори ако вечното дерби е финал за купата. Не е трудно да се достигне до отговора. Тайната е, че на Лаута или Колежа играят не мозъци, пълни с мисли за зелени пачки, а черно-бели и жълто-черни сърца. И въпреки че загубилите фенове винаги обвиняват противника, че е купил мача, никой никога не си е помислял да омърси Битката за Пловдив с покупко-продажба, която често се случва при дербитата Левски - ЦСКА. В крайна сметка дали Локомотив, или Ботев ще победи, е въпрос на малко повече късмет, може би на някоя друга гениална изява на един от 22-амата на терена (дай Боже) или пък всичко ще зависи кой пръв ще си изпусне нервите и ще получи червен картон.




Това не съм го писал аз, но е добре да го прочетеш внимателно.
t0xIc
Алфа момче - много си тъп . Честна скаутска. Добруджа си има публика и този сезон докато бяха във "В" група ,просто аз спрях да им ходя на мачове щото всичко е един голям цирк в предишните години. Първия сезон се борим за влизане в "А" група ,а втория продаваме мачове. И обратното - първия изпадаме ,а втория правим някакви "невероятни" мачове и се спасяваме. Тия неща са ми писнали. Да не говоря ,че от колко си години не живея в Добрич и някак си ми е трудно да се връщам за всеки мач и да исках ,но някой трябва да помисли все пак.

Цитат
Доколкото си спомням, човек подкрепя един отбор не защото е от родното му място и т.н., а защото му харесва самият отбор - начина на игра, играчите и т.н. Не?


Няма дори да отговарям на простотии от рода на "ако изпаднат , ще спреш ли да им ходиш на мачове". Такива малоумни въпроси ,че направо suicide.gif .... . Човек спира да ходи на определени мачове или защото футбола е отвратитлен или защото ги смята за уговорени. Затова на мачове със слабаци като Тулуза е пълно ,защото хората знаят ,че поне всичко ще е в рамките на правилата. А това сравнение за софийското и пловдивското дерби направо изби рибата. Не знам що все си мерите пишките със софиянци кое дерби е по-велико, но това си е ваш проблем. Само ,че както някой спомена из цяла България им фенове на ЦСКА и Левски ,а тези на Пловдивските отбори са в само един град.
pa®tci
Цитат(t0xIc @ May 11 2008, 01:05 PM) *
... Няма дори да отговарям на простотии от рода на "ако изпаднат , ще спреш ли да им ходиш на мачове". Такива малоумни въпроси ,че направо suicide.gif .... .

Ма ти вече отговори бе, шушляк
abydos
Цитат(t0xIc @ May 11 2008, 01:05 PM) *
suicide.gif

Де да имахме ние тоз късмет...
t0xIc
Ех големи умници, сатирици и доценти в тоя форум whistle.gif
Svetyl
От цялата работа не получих свестен отговор на въпроса си... Както и да е... "едно си знаеш, едно си баеш", както каза по-нагоре Парцалестия тип smile.gif
Mago De Oz
Вчера футбол се игра едно полувреме, другото беше смях в залата. Слаб мач от два слаби отбора, много тичане за лудо, много ритане и малко игра. Нашият гол си беше случаен, Еньо не вярвам да е искал точно това, ама поне беше готин като изненада. Дузпата ...дори не ми се коментира, имаше къде - къде по -сериозни сблъсъци в пеналата. Чорбата определено си заслуvажат титлата, спор няма, играха постоянно средно през целият сезон, а ние имахме няколко безобразни изцепки. Браво за хореографията с факлите на чорбарите, наистина беше красиво. Нашите пак се осраха с тези изгъзици и простотии по време на мача, трябваше полицията да влезе и да ги потроши от бой. След края на мача и чорбарите се осраха с нашият автобус и там трябваше да има бой. Като цяло колоритен край на супер смешно първенство, като колоритен не откъм добрият смисъл, а типично по нашенски селски.

ПС: Ботев и Локо е едно от най-яките дербита, така че няма какво да се каже повече по въпроса!!!
Lanfear
Цитат(parcaleste @ May 11 2008, 11:28 AM) *

^ Ще трябва с мъка на сърце да се съглася със статията.
Аз лично и след 5 години ще си ходя на мачове, че и след 10. Без значение къде сме - на върха или в "златната среда" както написа някой по-нагоре, аз съм фен на отбора и го подкрепям независимо от моментното състояние или класиране. Би било смешно да се наричам фен ако беше по-различно.
Относно Ботев и Локо - и аз ги следя. Симпатизирам на Ботев smile.gif
Twilightfall


blackmetal.gif
pa®tci
Гхахахаах, Trve! laugh.gif
Ludnichar
http://youtube.com/watch?v=8t73pIEfwzA
Twilightfall
Някой може ли да намери онова клипче, 'дето Паоло Ди Канио показва фашисткия поздрав към феновете на Лацио?
_Moonshield_
^http://www.youtube.com/watch?v=qw0kgk2qkDc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=l4zGFmRbUIg...feature=related

Винаги съм се кефил на италианците, същият манталитет като българите (не става въпрос за клипчетата) smile.gif
conguestadors
Ми аз нищо фашистко не видях. blink.gif
t0xIc
Овчата Глава, Гибона ДПС-то, Батков... Забавно ще е на ГейАрена! icon_headbang[1].gif whistle.gif

И честито на Зенит. Ебаха майката на тия нещастници от Глазгоу. Ебаси спартанците, ебаси опълчението... Нямам нищо против те да се паднат на ЦСКА.
Lanfear
^Веднъж и аз да се съглася с теб biggrin.gif /поне относно футбола.../
И аз бях за Зенит - браво на тях. Само че....ако Ви се паднат Рейнджърс не съм убедена, че ще е пак такова опълчение. Не надценявай ЦСКА smile.gif.
То и във "вечното" дерби се видя какъв чудничкък "футбол" се игра...
Да, на Герена явно ще е веселба - но пък ти си гледай в собствената паничка, че не се знае сега в ШЛ какви хубавини ще Ви се случват smile.gif
Да добавя, че много ясно ще викам за ЦСКА в ШЛ защото е български отбор.
Twilightfall
Цитат(conguestadors @ May 14 2008, 09:03 PM) *
Ми аз нищо фашистко не видях. blink.gif

Имаше един мач в който след като вкара гол, отиде и показа фашисткия поздрав на феновете на Лацио, и май го глобиха/наказаха. :Д
Изрод тотален! Единственият жабарски играч, който някога ми е харесвал.
alpha prime
За пръв път искам Ботев да паднат. Силно се надявам да помогнем на Бела да се спаси за сметка на селтаците от Бироя. Много им дойде късмета на тия аграри. А и с тия двамата бегълци много издразниха. "Б" като Бироя
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.