Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Svetyl
"Най-добър играч на Мондиал 2006 ще бъде Роналдиньо. Вторият най-добър? Роналдо. Третият - Кака. След това Кафу, аз и останалите бразилци". Бразилецът Роберто Карлуш /8 юни/.

"Според мен големият фаворит е Бразилия, аутсайдер е Италия, а Германия ще стане световен шампион". Бившият германски национал Уве Зелер /10 юни/.

"Роналдиньо е по-голям играч от мен. С четири сантиметра". Бразилската легенда Пеле /10 юни/.

"Зинедин Зидан е човек, когото много слушат, макар че той не говори много". Бившият френски селекционер Мишел Идалго /10 юни/.

"Вратарите не харесват никога топките. Те биха искали топките да са квадратни и тежки, но това никога няма да стане". Брус Арина, селекционер на САЩ и бивш вратар /10 юни/. "Ако африканците имаха дисциплината на японците, те отдавна щяха да са спечелили световната титла". Зико - бразилският селекционер на Япония /11 юни/.

"Питър Крауч не може никога да разтегне мускул, защото няма нито един мускул". Германската легенда Франц Бекенбауер за английския дългуч /12 юни/.

"Ако загубим от Гана, вторият мач срещу САЩ ще бъде много, много труден. Ако завършим наравно, ще ни бъде много трудно. А ако спечелим, пак ще ни бъде трудно". Италианският селекционер Марчело Липи /12 юни/.

"Когато нямаш никакъв план, трябва да имаш шанс. Но нашият план беше да имаме шанс". Холандският селекционер на Австралия Гус Хидинк след победата на Австралия над Япония с 3:1, след като японците водеха с 1:0 до 78-та минута /14 юни/.

"Той беше на трибуните и от време на време си слагаше фланелката на главата. Неговото малко име е Диего". Холандският нападател Руд ван Нистелрой отговаря на въпрос на журналист кой е бил най-добрият играч на мача Аржентина - Холандия /0:0/, наблюдаван от Диего Армандо Марадона /22 юни/.

"Аз вече съм вадил от терена Дейвид Бекъм. Ние не сме женени с него, въпреки че вие мислите, че сме. Ние дори не сме сгодени". Свен-Горан Ериксон, селекционер на Англия, запитан от журналист дали знае, че може да извади от терена Дейвид Бекъм /23 юни/.

"Не може да се резюмира магията на един футболен мач в един роман: това е толкова абсурдно, колкото и да получиш оргазъм от четене". Бразилският писател Паулу Коелю /24 юни/.

"Докато ФИФА не увеличи броя на играчите на терена, винаги трябва да избираш между титулярите и резервите". Бразилският селекционер Карлос Алберто Парейра /26 юни/.

"Когато искам". Италианецът Фабио Канаваро, запитан за честотата на половите сношения по време на Мондиала /27 юни/.

"Аз мисля като него, само че точно обратното". Германският капитан Михаел Балак за предвижданията на един аржентински играч, че Аржентина има 60 процента шанс да победи Германия на четвъртфинала /29 юни/.


"Ние просто казахме на Йенс Леман да спаси две дузпи". Генералният мениджър на германския отбор Оливер Бирхоф на въпроса какви съвети е дал на германския вратар преди изпълнението на дузпи след края на мача Германия - Аржентина /1 юли/.

"Аз предпочитам да се класираме за финала, без да играем полуфинал". Селекционерът на Португалия, бразилецът Луис Фелипе Сколари преди полуфинала с Франция /2 юли/.

"Всеки от тях се опитваше да спечели мача съвсем сам". Френският защитник Ерик Абидал за играта на бразилците /2 юли/.

Яки изцепки icon_headbang[1].gif
Beerzebub
Леман bowdown.gif
scion_of_storm
Беше денят на Швейнщайгер, и двата му гола бяха доста красиви и много им се накефих, въпреки че не съм привърженик на Германия като отбор wink.gif И мисля, че Финала ще е по-малко интересен от вчерашния мач... Дано не съм прав hmm.gif
SepulTeraHead
Финалите за 3-тото място винаги са едни от най-интересните мачове на световното. Вчерашният не беше изключение от правилото. Щайгата със свини вкара хубави голове.... laugh.gif
Svetyl
Браво на Германците, благодарение на Швайнщайгер вече виждам бъдещето на Байерн по-розово. Европейското е на дневен ред, да не забравяме, че Дайслер ще играе, яд ме беше, че отсъства на това световно.
И дано Клинсман остане!
SepulTeraHead
Дано ние се класираме за да ги опукаме там със се Клинсман и Дайслер. biggrin.gif
sepulturatr
Mamka im i jabari we !!!Samo Franciq !!!!!!!!!!!!
Thierry Henry vqrvam v tep bowdown.gif icon_headbang[1].gif
Ako stanem svetovni 6ampioni tova 6te e bahti kraq n akarierata na Zidane !
Kakva duzpa ,kakvo izpulnenie !!!
Ako stanem 6ampioni pak kazvam tova 6te vleze v istoriqta !
Scarlet X
Хъх... аз съм повече от доволна от френския тим.
Показаха чудесна игра през второто полувреме и продълженията, италианците едвам си опазваха вратата, но все пак късметът си е късмет.
Язък, че стана така със Зидан... последен мач и червен картон. Аман от подлост.

П.П.: Защо не заложих на Еврофитбол.
Познах с точност резултата от мача :/
Svetyl
Много хубав мач. По късно днес ще направя една обширна равносметка.
SepulTeraHead
Равностоен мач на приливи и отливи в играта и за двата отбора.
+Несъществуваща дузпа за Франция
+Абсурдна/малоумна/селска проява на Зидан накрая
=
Италия спечели абсолютно заслужено!
parabellum
Sluchaino pusnah macha i reshih da go izgledam, poneze se nadiavah da ima iak rukopashen boi i masovki. Sudeiki po chudatoto povedenie na igrachite ot dvata otbora, moiata edna obshirna ravnosmetka e:
football-is-for-fuckin-moronic-savages.
falio`
Цитат(Benedict XVI @ Jul 10 2006, 12:15 AM) *
Равностоен мач на приливи и отливи в играта и за двата отбора.
+Несъществуваща дузпа за Франция
+Абсурдна/малоумна/селска проява на Зидан накрая
=
Италия спечели абсолютно заслужено!

Аз леко оправдавам Зидан, леки4ко, оня лайнар го псува псува и накрая Зидан си изпусна нервите. Малко гадно 4е баш на последния му ма4. Като цяло се издразних на Матераци за тва. Вярно си беше селска проява на Зидан ама и оня си е лайнар.
и за дузпата мога да поспоря...
А тоя френския треньор не разбрах за какво направи тея смени.
melhaer
кфти тръпка, шибаните италианци sad.gif

и аз мисля, че франция играха страхотно второто полувреме, напваво развинтиха манекените, ама нямаха шанс sad.gif

но като цяло смятам, че все пак, който и от двата тима да беше станал шампион, щеше да е заслужено, в случая смятам така за италия...

п.с. утехата ми ще е ако сега изхвърлят юве с серия ц1 и останалите в б... така ще има шанс рома да е шампион, а и няма да гледаме гаден италиански футбол в ЕКТ smile.gif
SepulTeraHead
Цитат(falio` @ Jul 10 2006, 12:24 AM) *
Аз леко оправдавам Зидан, леки4ко, оня лайнар го псува псува и накрая Зидан си изпусна нервите. Малко гадно 4е баш на последния му ма4. Като цяло се издразних на Матераци за тва. Вярно си беше селска проява на Зидан ама и оня си е лайнар.
и за дузпата мога да поспоря...
А тоя френския треньор не разбрах за какво направи тея смени.

Е те все едно не се псуват през цялото време като никой не гледа? Ама не съм видял друг да прави такива изцепки... освен Фиго срещу Холандия. Старите мръсни кучета ахахахах...

sepulturatr
Цитат(Benedict XVI @ Jul 10 2006, 12:15 AM) *
Равностоен мач на приливи и отливи в играта и за двата отбора.
+Несъществуваща дузпа за Франция
+Абсурдна/малоумна/селска проява на Зидан накрая
=
Италия спечели абсолютно заслужено!

Пхахааххахаах brickwall.gif Ти луд ли си бе ?!??!??
И мен да ма псуват цял мач и аз ща му вкарам на оня един чукан бе мааму стара !!!!
И тоя смотаняк Реймонт Доменек как успя да направи такава простотия ?! Да вади Тиери Анри точно тогава !?!?!?!?И не остана кой д аизпълнява дузпи(И кой да ги варди! blackmetal.gif )
А относно дузпата за Франция беше напълно чиста !!! Имаше обаче доооста дооста измислени нарушения срещу Франция mad.gif

= КАСМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Цяло световно първенство Франция постоянно беше рязана от съдии.Италия беше очевадно подкрепяна!Накрая дори с касмет цялата футболна общност успя някак да спре Франция.
Световен шампион стана една страна ,една нация тоолкова корумпирана !!! БЕЗ КОМЕНТАР
ЮВЕНТУС - Аут ъф серия А !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SepulTeraHead
Нали си наясно, че трябва да има някакъв контакт за да е дузпа?
scion_of_storm
Да, Италия да станат шампион...Никога нямаше да го повярвам преди, обаче взе, че се случи. Зидан го провокираха, за да набие тази глава в корема на Матераци. Учуди ме точността на италианците при дузпи, не го очаквах точно от тях. Както и да е, Италия е шампиона на този мондиал... ohmy.gif
SepulTeraHead
Цитат(scion_of_storm @ Jul 10 2006, 10:04 AM) *
Учуди ме точността на италианците при дузпи, не го очаквах точно от тях.

И мен. Особено след като по време на продълженията едвам стояха изправени от умора...
Pyjamka
Беше толкова тъжно! sad.gif Аз щях да се разплача, когато онзи жабар не пропусна и последната дузпа. Жалко, много жалко! Исках моите петли пак да са на върха...
Svetyl
Кратка равносметка на изминалото първенство:
След първият ден смятах, че ни очаква нещо велико, много голове, силна Германия, стройна организация. Уви, не. Никакви изненади... може да броим Чехия за изненада, но при липса на нападатели май е нормално да отпаднат толкова бързо. Слаби шведи, слаби англичани, много слаби холандци (Ван Бастен треньор? Да да!). Ганайци, анголци, както и Кот'д;Ивоар наистина играха добре, особено последните, които просто нямаха късмет да се паднат в най-кофти групата. Което ми напомня, че супер много искам да дават африканско първенство, би било интересно. Катастрофа за сръбските ни съседи, какво да се прави, стари са...
Браво на Украйна и Еквадор, много хубави отбори, чакаме първите да кажат своята дума на европейското след 2 години.
Адски много съдийски неточности, не помня да съм гледал толкова посредствени решения. Какво ли щеше да стане ако не бяха дали дузпа за Италия срещу Австралия? Няма значение вече. Подходът на Фифа към съдийството не се оказа правилен. То не бяха казармени строеве, психолози, лагери, изолации и така нататък. Чакам с нетърпение деня, в който ще направят някакъв компютърен съдия... смятам, че един ден ще стане.
За осминафинали се класираха отборите, които трябва, за четвъртфинали-пак, за полуфинали-пак. Вече за финала, няма как да кажа същото, но просто съм пристрастен.
И за финал, да не пропусна коментаторите... censored2.gif
Vlad
ТВа беше първото световно дето гледам и Бразилия не е на финала w00t.gif Лошото е че нямаше чак толкова запомнящи мачове.Лично за мен мача на първенството беше Португалия и Холандия icon_axe.gif Друг интересен мач беше мача и на португалците с англичаните. Гадно е че Португалия отново беше на полуфинал и отново незаслужено отпадна.И пак от франчулята brickwall.gif Първенството ще се запомни още с ужасното съдииство и ненормално тъпите коментатори.
А финала равностоен мач стана.Нищо особено и без много напрежение ,но приличен.Накрая въпреки че бях за Италия и се радвах, че биха ми беше некво гадно за Трезеге.Ебати гадния късмет извади.Сигурно ще му простят обаче де все пак преди 6 години ги направи Европейски шампиони пак срещу Италия.
Slash
Хубав последен мач беше. Франция буквално мачка Италия през почти цялата част на мача, но това не означава нищо, без да си вкараш положенията. Италия пък имаха греда и отменен гол в двете си единствени атаки...

По принцип Италия си е сила и ме радва факта, че не играха баш катеначо, а си се опитваха да играят футбол. Наред със стабилната и рационална игра на Италия обаче, те имаха един много срамен мач - срещу Австралия, а Франция нямаха толкова безочлив мач на това Световно => за мен най-добрия отбор на това Световно беше Франция, но просто нямаха късмет на Финала. Постъпката на Зидан е оправдана, защото Матераци е педерас' в пълния смисъл на думата.

Зидан, Виейра, Тюрам, Бартез - велики играчи, но Франция ще си намери достойни здрави негърчета с които да ги замени. Един Малуда например направи феноменален мач. Капитан трябва да е Крал Анри и да се гради отбор около него.

От италианците ми хареса Пирло. Канаваро е много голям, а Буфон бе общо взето късметлия на това Световно - същото се отнасяше и за Бартез. Просто Италия и Франция са с непробиваеми защити и беше нормално да се победят по този начин.

Да им е честито на италианците - най-недостойния Световен Шампион, който съм виждал аз. А това Световно беше едно от най-досадните и скучни изобщо, но добре че имаше играчи като Анри и Зидан, за да му придадат поне малко класа...
conguestadors
Аз си мисля, че нито един от двата отбора не заслужаваше да играе финал. Обаче така големите букмеикарски къщи, спечелиха милиони, защото всеки втори човек беше заложил за Бразилия или Германия. Абе всичко си беше един голям фарс. censored2.gif
^Rising_Force^
yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif !!!!!! ARSENAL !!!!!! yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Slash
Само АРСЕНАЛ!!!
Slash
http://fishki.net/comment.php?id=11641

АХАХАХАХ excl.gif bowdown.gif
Svetyl
^ВЕЛИКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
SepulTeraHead
Тука гледам емисиите на спортните агенции. Май Матераци го е нарекъл "мръсен терорист". Хехе. Е напрао го опроверга после...
Slash


laugh.gif brickwall.gif
^Rising_Force^
XAx AXa Xax X ax AX ax AX ax AX ax Xax AX xAX ax tooth.gif rolleyes.gif tooth.gif
SepulTeraHead
Е пак не се разбра, кво му е казал. Баси... интересно ми е бееее.

Единия твърди, че не го е обиждал на етническа, религиозна или политическа основа и специално, че не е казал нищо за майка му, щото неговата била починала, когато той бил на 15.

Другия пък твърди, че е напсуван на майка и тва е.

Иначе на ебати простоиите от уж интелигентни хора се начетох: трябвало да бъде изгонен Матераци, щото бил провокатор, незнам си кво. Абе ей! Удар без топка!?!? Кво повече искате????
Svetyl
Стана ми кофти за Зидан тогава, но обективно погледнато Матераци не направи нищо... изненадващо (?!). Провокациите са част от футбола, повече за добро според мен, следователно играчите трябва да се справят с тях. Наистина е интересно какво точно са си казали, но факта е един- Зидан прояви слабост. А можеше да се амбицира и да вкара гол... например.
Минало заминало...
Nightmare
И на мене ми стана много интересно за какво беше цялата тая работа и се поразрових, поразпитах - та "арабин" и "мръсен терорист" разбрах, че са го нарекли горкия невинен Зидан.
И не мога да проумея ... що за тъпак би реагирал по подобен начин и би сложил такъв отпечатък върху футболната си кариера, освен ако не е открил нещо вярно в думите на Матераци?!?
SepulTeraHead
Локомотив София icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Slash
Честита победа, АРМЕЙЦИ!!!

Браво на Локо, гледам и Литекс води...

devil.gif
Boot
Добре, признавам си, че напоследък изобщо не знам какво се случва с бг футбола.
Мишеееееее, кажи ми tongue.gif
Slash
Ми какво да се случва... Купуват се титли, разпродават се отбори - всичко е нормално. openwidehug.gif
Ама то оправия няма - тазгодишната ШЛ беше опорочена, Световното също, дори и "Премиършип" покрай Абрамчук... Ще взема да гледам хокей накрая. biggrin.gif
King_of_Beer
Футболът е корупция примери колкото щете
'94 Италия-България съдията,съдията е е е педе**ст!!!
'98 Франция-Бразилия тук не съм много компетентен,защото не съм го гледал този мач,но мисля,че Бразилия са смачкали Франция от игра
02' Бразилия-Германия тук няма к'во да се коментира,но помните ли ония хвърчащи копилета дет стигнаха до 1/4 финал,а сега не можаха даже да ми праднат на х*я
06' Италия-Франция мамка му не можах да повярвам,че немците са на малък финал с тази игра можеха да вземат купата
Италия-Австралия безумна постъпка от страна на шибаният педераст(съдията) ЖАБАРИТЕ можеха спокойно да си хванат хуя под мишка и да си гледат световното от шибаната корумпирана Италия,а Австралия да си продължат напред и поне до малък финал щяха да стигнат,но няма как да стане кви са тия Австалия,жабария са по известни и ша има повече пари от зрителите на мачовете

ФУТБОЛ,УЕФА,ФИФА и всичките изгъзяци не ги знам кой са точно са една шибана пералня за пари
King_of_Beer
Футболът е корупция примери колкото щете
'94 Италия-България съдията,съдията е е е педе**ст!!!
'98 Франция-Бразилия тук не съм много компетентен,защото не съм го гледал този мач,но мисля,че Бразилия са смачкали Франция от игра
02' Бразилия-Германия тук няма к'во да се коментира,но помните ли ония хвърчащи копилета дет стигнаха до 1/4 финал,а сега не можаха даже да ми пръднат на х*я
06' Италия-Франция мамка му не можах да повярвам,че немците са на малък финал с тази игра можеха да вземат купата
Италия-Австралия безумна постъпка от страна на шибаният педе**ст(съдията) ЖАБАРИТЕ можеха спокойно да си хванат х*я под мишка и да си гледат световното от шибаната корумпирана Италия,а Австралия да си продължат напред и поне до малък финал щяха да стигнат,но няма как да стане кви са тия Австалия,жабария са по известни.

ФУТБОЛ,УЕФА,ФИФА и всичките изгъзяци не ги знам кой са точно са една шибана пералня за пари
falio`
Абе кога ни е първия ма4 от квалификациите? (Стефан ми беше казал ама забравих). Нещо от това бъгаво световно адски много ми се догледаха нашите. Тежка е групата ама Румъния не са кой знае кво то4но сега...
King_of_Beer
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
ще се класираме аз казах така
Svetyl
Групата ни е напълно възможна... нито Словения са по-добри от нас, нито Румъния, да не говорим за другите... Само Холандия smile.gif
King_of_Beer
Цитат(Svetyl @ Jul 14 2006, 01:51 AM) *
Групата ни е напълно възможна... нито Словения са по-добри от нас, нито Румъния, да не говорим за другите... Само Холандия smile.gif

=> България се класира! icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
Svetyl
^Искрено се надявам. Между другото не знам кога започват квалификациите, но знам, че последният мач е България-Словения.
Slash
http://standartnews.com/bg/article.php?d=2...;article=152801

Тука са Best Of The Best (едно време имаше един такъв филм с Eric Roberts biggrin.gif )

Избрани:

"23-годишният вратар, който всъщност носи 23-и номер, е 31-годишен."

"Кот д'Ивоар преди се казвали Бряг на слоновата кост, а това предното на френски означава точно бряг на слоновата кост."

"Тези викинги, които в далечното минало са стигнали първи до Америка, сега не могат да завладеят едно скромно карибско островче. Виждате, защитата на Тринидад е точно като едно малко островче в Карибския басейн, а около него е вода - шведската вода."

"Ударът на Парагвай мина между главата и гредата на Англия."

"40-годишният 56-годишен треньор."

"Дидие Дрогба... боли го, но кой нападател не го боли днес."

excl.gif bowdown.gif
King_of_Beer
Цитат(Svetyl @ Jul 14 2006, 02:27 PM) *
^Искрено се надявам. Между другото не знам кога започват квалификациите, но знам, че последният мач е България-Словения.

супер 3 точки имаме за сега
и срещу Румънците може би да направиме нещо,не може би а тва са си още 3 точки
SepulTeraHead
Ще ги мачкаме. Румъния и България на първите места. Холандците са смешници....
Slash
Цитат
Ювентус изхвърлен в Серия "Б" с 30 точки пасив, Милан остава в елита с -15

Лацио и Фиорентина също ще играят във втора италианска дивизия.

bye.gif
conguestadors
Това вярно ли е??????????????? bowdown.gif
max.666
Юве ще се измъкнат, с попълнение като Божинов.
Българин е трябва да го подкрепим.
bg.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.