Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Ol' Skull
Айде млъквайте бе, интернет ултрас.
t0xIc
Дишай Кале бе icon_headbang[1].gif
wub.gif
Ol' Skull
Души ми кура бе wub.gif
t0xIc
Ми щом не става за друго. Ай пийс аз отивам да пия вино
Ol' Skull
Slash
За пореден път се убедих, колко специален отбор е Арсенал...
Randall Flag
Цитат(melhaer @ Dec 22 2006, 06:03 PM) *
вижте истината за Паткво и Лецке тук

Браво пич! Благодаря от сърце laugh.gif Дано го гледат повече левскари и да разберат истината за големия син балон laugh.gif
brainwash
ТВ цС*ка ( Турски сателитен АНАЛ )



09:00 - Тази сутрин - Колко нови черни маймуни пристигнаха в ФК "Панчерево"
09:05 - За децата : "Тати защо ЛЕВСКАРИТЕ са много повече?" - проблемите на малките свинчета
09:50 - Как да заявим че сме свине без да ни се смеят??? - Токшоу с водещ психиатър
10:20 - Зоб - предаване за допинг-полусезона на цС*ка
10:45 - Исторически поглед : Как печелехме титлите когато 5 военни отбора в А група играеха за нас
12:00 - По света ни ебат но у нас ни ебат повече
12:20 - Бразди - предаване за селските кооператори дошли от нивата да станат военни и чорбари
13:20 - "Левски пак ни наеба" ТВ-сериал 102-ри епизод(повторение) в гл.роля ГОНЗО
13:50 - Бий Чорбата по главата - шоу за мазохисти в червено - водещ : ГОНЗО
14:00 - Да се преклоним пред историята си и партията майка БКП - предаване за феновете на ЦК
14:30 - Вярната агитка - Шоу-предаване
14:50 - Защо сектор Гей мълчи и е празен след мач с Левски - спомен за вярната агитка 1992-98
15:15 - Това ли е цС*ка, ДА Това е цС*ка - предаване за най-голямата свинеферма
16:30 - Как си дадохме гъза на Бешикташ и Галата за да викаме срещу Българите - Турски документален филм
17:00 - По света ни ебат и у нас ни ебат повече (на турски)
17:10 - 7:1 (23.IX.1994) - документална рубрика за кухи червени глави
17:15 - след 7:1 - имаше ли цС*ка??? - викторина
17:20 - По света ни ебат и у нас ни ебат повече (на турски)
17:30 - Детски свят : "Тати цС*ка ставал ли е шампион?" - предаване за любознателни малчугани
17:50 - рубрика Евроуспехите на цС*ка - "МТК - още ни пари отзад" - документален филм
18:00 - Вкусно - рецепта: коледно прасе с турски подправки и цигански сос - в ролята на прасето - св.петров
18:10 - Докато свят светува (сериал разказващ докога ще ги ебат чорбарите)
18:30 - Свиничков, Костадинов, Т.Иванов = цС*ка-ЛЕВСКИ 0:5 - документален филм за събитията от 13.5.1998
18:55 - Направи си сам : Как да одрежем гредите на собственият си свински стадион
19:00 - На колко дози трябва да сме за да мислим че сме нацисти докато веем петолъчка - предаване за младите наркомани от цС*ка
19:10 - Реклама : не искаме новини на БЪЛГАРСКИ по ТВ-цС*ка
19:15 - Реклама: Негри в България - за оздравяването на нацията
19:25 - Открито : предаване за дебелия гъз на Мара
20:00 - По света ни ебат но у нас ни ебат повече
20:45 - цС*ка-Шампион и участник в ШЛ (фантастичен филм - в главната роля - Черепа)
21:40 - Спомени : Как Милко Балев ковеше и нареждаше измислените ни титли
22:10 - Дай 1прасе и 2 агнета, само цС*ка - документален филм за това как селяните ставаха фенове на цС*ка
22:25 - Запазената марка цС*ка - Какъв респект имат от нас в Беларус - предаване
23:25 - Маааане - музикално предаване за червените фенове с червените фесове
23:55 - цС*ка не е отборът на комунизма - предаване за психично-болни
24:00 - По света ни ебат но у нас ни ебат повече ама в гъза
00:55 - Да си преповторим великите евро-успехи - 2:4 Атлетико и 0:2 Стяуа
01:20 - XXL - Как ЛЕВСКИ ни еба в гъза - сериен еротичен филм (101-ри еп.)
02:20 - XXL - Как ЛЕВСКИ ни еба в гъза - сериен еротичен филм (102-ри еп.)
03:20 - XXL - Как ЛЕВСКИ ни еба в гъза - сериен еротичен филм (103-ти еп.)
04:20 - XXL - Как ЛЕВСКИ ни еба в гъза - сериен еротичен филм (104-ти еп.)
05:20 - ХХL - стига вече лягайте си - утре пак ще има ебане от Левски
05:30 - защо все в гъза??? - въпроси към ФК ЛЕВСКИ-1914
05:40 - 3 години - предаване за цикъла на победи срещу ЛЕВСКИ
06:00 - Бог прощава, ЛЕВСКИ - НЕ!!! - духовно предаване за чорбари
Randall Flag
абе ти не си ли на кино???Хита на сезона е филма 'Седемнайсет Мига от Есента' ohmy.gif В главната роля евробойчето - Лефски laugh.gif
Пич,уважавам труда ти но трябва да се примириш с факта че от тука нататък започваме здраво да ви пердашим!!!
Треперете говедца че СЛОНА иде ohmy.gif
scion_of_storm
bowdown.gif icon_headbang[1].gif laugh.gif Forum football warz armageddon!11!
t0xIc
Brainwash наистина е промит мозък - то и няма други фенове на Подуене smile.gif Дори не трябва да го псуваме, а да го отминаваме със същото съчувствие заслужаващо болното момче от детски паралич smile.gif
Slash
Топчетата си поиграха с пулчетата... bowdown.gif
Vlad
Радваите се сега защото за купата на лигата няма да имате такъв късмет tongue.gif
Slash
Абе най-стария турнир в света си е най-стария турнир в света! Иначе никакви лоши чувства към Ливърпул. Първия гол на Росицки беше близнак на гола на Вальо Илиев... smile.gif icon_headbang[1].gif
ThE-SaMe-IdIoT
има ли ги головете някъде ?
пп youtube да ..
Slash
http://www.youtube.com/watch?v=yOUODiLoBoY

- Първия на Росицки.

http://www.youtube.com/watch?v=Uhoizz0rN8k...ted&search=

- Втория на Росицки.

И третия беше на Краля. Не го намирам в ютюб.
sepulturatr
Цитат(Vlad @ Jan 7 2007, 01:18 PM) *
Радваите се сега защото за купата на лигата няма да имате такъв късмет tongue.gif

Още ли мислиш така ?!

Ливърпул - Арсенал(21) 1:4 - първо полувреме !

Честит сбор на всички мърсисайдци!
Vlad
Нямам думи за 5 мин 3 гола brickwall.gif А шибаняците от кабелната са ми изключили диемите за капак ranting.gif
Slash
http://www.youtube.com/watch?v=joTtUPBLcr8

t0xIc
Доколкото разбрах хем сме трагични в защитам хем и Дудек си проличал колко е зле заради това ,че е отдавна твърда резерва. Иначе чух ,че съдията бил яко неадекватен - първия ни гол - на Ливърпул - от засада , а после няква измислена дузпа и два гола от засади на Арсенал. Поне така ми казаха да споделя пак:)
Slash
Абе... от 1930-та година на Anfield не са вкарвани 6 гола от противников отбор. Арсенал го направи с резервите си, повечето от които на 16 години, и с "опитните" Туре (25 год.) и Фабрегас (19 год.).
t0xIc
Евала:) Да имаха и поне един англичанин в състава си можеха и да са ми симпатични:)
Slash
Ха! Ми че те имаха двама на терена, юношата на Арсенал - Джъстин Хойт и малкия Тио. Плюс това, на пейката имаха още трима английски юноши от школата. Моля ти се...
t0xIc
Брех пуснали ги веднъж. Случайно "звездата" Тео Уолкът да се е появил и той ?
Щото аз в официални и важни мачове не ги засичам тия англичани:) А и някои от тях пак са негри:)
Арсенал станаха втория Беверен баси smile.gif
Slash
Караш ме да пиша излишни работи сега. smile.gif
Уолкът се появява колкото трябва за един 89-ти набор с детска физика. Всеки си има процес на развитие в Арсенал. И последното клише, което може да се напише за Арсенал е в историята. В Арсенал има и страхотни англичани, освен всичко друго. Виж, това че са "черни" не е мой проблем, аз не съм някакъв шибан расист (не намеквам че ти си).
t0xIc
Аз също не съм - в момента за мен най-добрите нападатели са Дрогба и Ето. Нарочно не споменавам Анри. Сред най-добрите е ,но мен ме дразни. Арсенал ми харесваха по едно време когато Бергкамп им беше мотора. smile.gif Впрочем по същата причина симпатизирах и първо на Блекбърн и Нюкясъл заради Шиърър ,който беше ебахти класата .
Но иначе съм си Пулец кво да правя - предпочитам класата вместо силните на деня:)
Slash
Ясно. Ама Арсенал не са "силните на деня", брато. Това е патент на Ман Юн. и Челси. Арсенал са си фактор. Виж тук... wink.gif

http://arseweb.com/99-00/century.html
t0xIc
По принцип говоря. Не конкретно за Арсенал. Както бях казал има футболисти ,които ме кефят оттам като Фабергас , Хлеб и донякъде примерно Росицки и Адебайор ,но просто не мога да уважавам в момента английски тим БЕЗ АНГЛИЧАНИ ТИТУЛЯРИ В НЕГО КОИТО ДА МУ ПРИДАВАТ КЛАСА.
В Пул - това са Джерард и Крауч и донякъде Карагър.
Челси - Лампард , Коул и Тери са без коментар
Юнайтед си имат поне Руни ,а тепърва Арън Ленън от Тотнъм ще стане новата звезда на английския футбол. А Арсенал са си 11 чужди футболисти/юноши smile.gif За мен чара винаги си е бил местните футболисти:) Но както казах - това си е мое мнение. Футбола е игра на голове най-вече:)
SepulTeraHead
Днеска гледам новините и показват кадри от тоя мач. Извиках "кур за Ливърпул" докато обядвахме с баща ми.
Slash
Ми през последните години няма много класни англичани, които да не са обвързани с клубовете си. Ще ти дам пример - ако Арсенал понечи да купи Ш. Р. Филипс, Скот Паркър, Г. Джонсън, Уейн Бридж или Джо Коул, Абрамович ще се надцаква докато не ги лапне, както стана. Сега всички тия които изброих са с провалени кариери. Бинго!

Иначе в Арсенал явно събират таланти от целия свят. Капитана на младежкия национален отбор на Бразилия (Денилсон), капитана на младежкия национален отбор на Франция (Диаби) и т.н. и т.н.
Обаче има и Матю Конъли, Марк Рандал и Хенри Лансбъри, освен Уолкът и Хойт. wink.gif


Иначе проблемите на Ливърпул са 3:
1. Дървенички са.
2. Всички търсят Джерард. Той не може винаги да спасява Ливърпул.
3. Нямат стил и облик. Блъскат топката, дух, мух, но нямат стил за разлика пт Арсенал, които от 10 години имат 1 стил. И резервите играят по същия начин.

Така или иначе аз уважавам Ливърпул, затова и ги пиша тия работи. Това са неща по които трябва да се работи.
t0xIc
ЗНам. В момента сме малко над подсредствен тим. И вина за това има и Бенитес - нищо лично към качествата му ,но не може Белами и Каут/Кайт да са водещи нападатели на един от най-великите тимове. Просто нямат тази класа ,която трябва в нападение. Освен това и разни играчи като Гонзалес също нямат място. АКо Пенант стане постоятнен в добрите си изяви ще сме по-добри. Дотогава трябват 1-2-ма играчи от световна класа и всичко ще е 6+.
Последните години нападателите са проблема на Пул - Сисе , Мориентес , БАрош ...нелоши играчи,но неуспяха да се справят с ролята си на решаващи мачовете нападатели. А едно време Оуен и Фаулър бяха icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Slash
Ми аз харесвах много повече Ливърпул с Жерар Улие. Ние българите може да си го бъзикаме, но човека е много симпатичен и сега си жъне заслужените успехи в Лион. А Шампионската лига срещу Милан я спечелиха Джерард и Дудек, не Рафа. icon_headbang[1].gif

Дано се поосвежи любимия ти отбор де. Моя определено е много свеж и си е съвсем друго така...
t0xIc
Абе в квато и форма да се намира един отбор ТРЯБВА и късмет. Сигурно помниш мачовете с ЦСКА Москва и Шефийлд smile.gif Ние така бяхме миналия мач - 1:3. Просто ни излъгахте много нещастно ,не че сте били някаква особена класа. Вчерашния мач не съм го гледал и не мога да коментирам. Край на оф-топика:)
Slash
Що офф-топик бе, аз се чудя с кой да си начеша крастата на тема английски футбол... sp_ike.gif

За FA Cup - Венгер е шефа. Тактиката беше феноменална и аз много й се накефих, щото срещу Арсенал през мач се използват такива тактики (нормално).

Иначе е хубаво за теб, че не си гледал Диема снощи. Чак на мен ми стана жал за Пуул. Не знам как в крайна сметка вкараха цели 3 гола, но работата по едно време беше 1:5 + изпортена дузпа. Си ибао маата...
Vlad
Ама Джерард къв гол вкара а tooth.gif tooth.gif tooth.gif
t0xIc
Стига ,че ми наподобяваш на феновете на един отбор който при разгромна загуба се радваха като обезумели на почетен гол в края на мача smile.gif
icon_headbang[1].gif
sepulturatr
Цитат(Slash @ Jan 10 2007, 02:18 PM) *
Арсенал го направи с резервите си, повечето от които на 16 години, и с "опитните" Туре (25 год.) и Фабрегас (19 год.).

Да де те не си бяха никви резерви а направо юношите на състава.
Отборът мили хора в англия е един!
Revenant
...Транмиър Роувърс
sepulturatr
Точно той bowdown.gif
melhaer
Arsenal се подигра с MANutd bowdown.gif
SepulTeraHead
И аз съм доволен от тая победа. laugh.gif Сега е ред на Челси да го отнесат на Емирейтс...
Revenant
Манчестър направиха грешка че се затвориха последните минути, но явно сър Алекс беше преценил, че 7 точки са много повече от 6 cool.gif
Slash
This is ten percent luck, twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will,
Five percent pleasure, fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name!
Arsenal London - Taste the Power!


rtfm.gif
Svetyl
Кога почва ШЛ?
Vlad
Тия в Италия не са в ред.Не стига че ппървеството им в момента е пълна пародияпът ще се избият.
SepulTeraHead
И то става въпрос за ебати тъпите отбори... laugh.gif
Revenant
Сицилианци...избиват се и за много по малко
Slash
Ууу, надуха ми главата ливърпулци, задето се нагъзили на някакъв милиардер. Голяма гордост, голямо нещо! Вече няма да падат от резервите на Арсенал с 3:6, а само с 2:5... tongue.gif
Revenant
Барса - Ливърпул
Краен победител Ливърпул - коеф. 3.50
Играл съм го с доста сериозна сума
Svetyl
^Ентусиаст. Ако спечелиш ще черпиш нали ? smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.