Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Revenant
^има
Svetyl
Нужни ли са думи?
gadniq-spamer
thumbdown.gif thumbdown.gif
SepulTeraHead
Цитат(Svetyl @ Nov 24 2007, 02:56 PM) *

Очаквано, щом Кюрдистан още няма отбор...



Ебати слабия Левски днеска и въобще тоя сезон! Толкова не съм се ядосвал на мач от толквоа време.
pa®tci
Много доволен! Можеше и още, само ако съдията беше пуснал по-твърда игра и за нашите играчи drinks_drunk.gif


Жалкия говежди плач ме дърви адово
SepulTeraHead
Добре, че и прасетата са хипер леваци. Сега ще спя доста по-спокойно smile.gif
SepulTeraHead
Цитат
Черна гора, Грузия, Кипър, Ейре, БЪЛГАРИЯ, Италия

Никак не е зле.
Vlad
Верно не е много зле.Можеше да сме на мястото на Израел,но кво да се прави.Италия често си се дънят и се сещат да играят в края като се сетят че може да отпаднат та дано с тях мачовете да са в по ранен етап.
Exhumator
Не е лесна групата според мен...има и по-лесни, мо и не е непостижимо второто място.
Revenant
само да излезе поне един качествен защитник
gadniq-spamer
Томашич...Топузаков...Валентин Илиев...бе много са,защо в тях да е проблема ?
Mario
о.0 естествено че проблема е в тях ,фактът че Албания ни вкара гол не говори добре за защитата не мислиш ли?
gadniq-spamer
Ако преди това ние им бяхме бутнали 3-4 нямаше да вкарат...а можеше.Проблемът не е в тоя и оня,а в целия отбор.
SepulTeraHead
Цитат(Mario @ Nov 25 2007, 09:18 PM) *
о.0 естествено че проблема е в тях ,фактът че Албания ни вкара гол не говори добре за защитата не мислиш ли?

То ние си го вкарахме...
ManOwaRadO
Абе а как стоеше положението с баражите - най-добрия втори се класира, останалите на баражи, или най-слабия втори отпада и останалите на баражи?
SepulTeraHead
Второто.
Svetyl
А със Зона Африка как стоят нещата? Има някакви доста екзотични отбори smile.gif
pa®tci
Цитат
Венци Стефанов:

... Никой не казва, че заради Благо Георгиев сме във втора урна на жребия за световното. Когато Телкийски вкара, се скъсват да пишат за Мечо, Бечо и Клечо - каза шефът на Славия.


SepulTeraHead
Супер гол заби Благо, наистина. Ама вкара за България, а не за Славия, така че тоя да трае там. И Мечо да вкарва и Велизар да вкарва, винаги щес е кефя. То пък се едно и Благо е футболист на Славия още де...
Mago De Oz
Мамка му, пак съм съгласен с теб !!! Има нещо нередно тук....

И верно това българските запалянковци , дейци и президенти са много кухи лейки !!!! Ако ще само Велизар да вкарва голове (аз съм левскар) ми е през кура, мамка му, важното е отбора да върви напред , НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР!!! Ако за да се класираме, не трябва да има нито един футболист на Левски (което няма как да стане, де) , ми нека няма, важното е НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР! Клубните пристрастия са хубаво нещо, ама доста често се превръщат в клубен идиотизъм.

Затова по мачове ми е все тая коя агитка ще бием хахахахахаха, всички са за бой (май ми е по-кеф нашата, защото ме ядосват повече с глупоста си, все пак трябва да сме по-възпитани и умни от червените)
t0xIc
Съгласен - обаче говедата не вкарват. Бях писал ,че Гърбавия да вкарва всеки мач и да бием съм навит. Проблема е ,че не става. И няма как след като срещу отбора ви не се свирят дузпи и ви се дават измислени като се закучи мача.

Иначе Ливърпул напук на Сепултурахед смачка събота Нюкясъл . Размазах се от кеф. bowdown.gif icon_headbang[1].gif whistle.gif
Ludnichar
Поне имаме БЪЛГАРИ в отбора, за разлика от панчарвео, на което май вече трябва да му викаме фк зоопарк...



П.П. Не смятам Лусио Вагнер и Игор Томашич и съм твърдо против играта на каквито и да е чужденци в националния отбор на БЪЛГАРИЯ!
Exhumator
Напълно съгласен!!! Това все пак е България, какви са тия сърби, хървати и негри...
t0xIc
Цитат(Ludnichar @ Nov 27 2007, 02:45 AM) *
Поне имаме БЪЛГАРИ в отбора, за разлика от панчарвео, на което май вече трябва да му викаме фк зоопарк...



П.П. Не смятам Лусио Вагнер и Игор Томашич и съм твърдо против играта на каквито и да е чужденци в националния отбор на БЪЛГАРИЯ!

Кои са българите бе, смешник? Бардон, Вагнер, Ричард, Томашич, Джайеоба, новото бразилче и другите двама които ще дойдат или двамата мароканци, които взехте лятото? Като теглим чертата колко "българи" ви остават бе зле smile.gif ОТ ЦСКА никога е нямало натурализирани чужденци играещи в националния. А от вас онази дупка Пажин и любимците на Херо Говеждия Загорчич и не знам си кви още тъпи сърби... Само Янкович едно време като беше във форма заслужаваше да играе. Айде мисли преди да пишеш заучени глупости и да споменаваш Милко Балев по навик. Зле.
Mago De Oz
^Момче, нали знаеш , че личните обиди са забранени, а ? Все пак в този форум си има правила !
Ludnichar
Нали все някъде трябва да си избие комплексите...
Винаги ми е било много интересно как ще ме гледа някой от тия форумни отворковци на по 15 години ако ми застане фейс2фейс!
gadniq-spamer
*бой,бой,бой,бой,бой* ph34r.gif
Vlad
t0xIc те говедата разни като мечо,ПЕТков и разни други ломски мангали си ги броят за българи laugh.gif
t0xIc
Цитат(Ludnichar @ Nov 27 2007, 07:55 PM) *
Нали все някъде трябва да си избие комплексите...
Винаги ми е било много интересно как ще ме гледа някой от тия форумни отворковци на по 15 години ако ми застане фейс2фейс!

Аз съм доста над 15 и едни отворковци от Левски веднъж пробваха до Чавдар Мост да ми правят засада и да взимат шалове. Пробвай се момче . Няма да ти хареса резултата. И айде форумните хулигани да ходят на мачове ,а не да ми се зверят във форума ,че сте смешни просто.
Mago De Oz
^Май според теб, да си футболен хулиган е нещо готино и велико ?
t0xIc
Аз не съм и мразя лумпени. Обаче съм имал взимане даване с тях в София и по мачове в провинцията и ако са 1-2ма се оказват големи женски полови органи. Казвам аман от тъпи заплахи "ако ме видили еди кой си" при положение ,че тоя лудничар е по-малък и от мене . След мача в Неделя предлагам коментари ,а сега да запазим нормален тон. И не виждам кво се нерви момчето при положение ,че казвам как отбора му хич не е по-български от "зоопарка ЦСКА" . Ама явно много промити мозъци. Който има забележки да споделя - мога и културно да споря преди да се напия.

gadniq-spamer
Аре стига караници бе...само Левски icon_headbang[1].gif
Mago De Oz
^^Това, че съм левскар, не значи че съм промит мозък, както и повечето ми приятели. Кума ми е болен чорбар, но какво от това, важното е какъв човек е , а не от кой отбор е, нали така ? Относно футболистите у нас...ми зле са, няма какво да спорим, видяхме се и ние какво направихме, видяхте се и вие какво направихте, гола вода и двата отбора, а ако някой каже противното, значи е сляп и не разбира дори малко от футбол. А за футболните хулигани , без значение от кой отбор са , аз имам само едно мнение МАЛКО ИМ Е БОЯ!
t0xIc
Еми ще говорим след неделя пич. Дано нашите идиоти да не излязат пак със свалени гащи ,че ми писна да ги гледам как се скатават по терена ,вместо да се борят.

gadniq-spamer
Бий чорбата по главата ,бий,бий,бий! metal.gif icon_headbang[1].gif
t0xIc
Ноу комент братле...направо си купи тениска Шумен Мрази Цска. whistle.gif
gadniq-spamer
Не мога да си намеря...търсих icon_headbang[1].gif
t0xIc
хахах окей продължавай в този дух ...едно време не беше така. Край на оф-топика.
Vlad
Един път и аз да съм съгласен с Mago De Oz,че на тъпите хулигани им е много малко боя.Тряябва да се измете тая измет от стадионите.
t0xIc
няма как да стане брат. и мен ми писна от надписи "черните вън" или говедата да поливат с пикня треньорите си ама здраво лумпени ...особено тези ,които искат пари за да не правят мизерии и като не ги получават...
Ludnichar
Цитат(t0xIc @ Nov 27 2007, 10:34 PM) *
Аз съм доста над 15 и едни отворковци от Левски веднъж пробваха до Чавдар Мост да ми правят засада и да взимат шалове. Пробвай се момче . Няма да ти хареса резултата. И айде форумните хулигани да ходят на мачове ,а не да ми се зверят във форума ,че сте смешни просто.

Това че си доста над 15, а си на тоя акъл е доста жалко... за теб самия...
Не усещаш ли колко си смешен първо с хейтърските си мнения и после с тези, против хейтърството, лумпенството и т.н... Да беше пуснал само тях!

Иначе на мачове ходя достатъчно, не ми бери грижата...
t0xIc
Oh my god...заеби момче smile.gif Лека и мека
Ludnichar
Лека и на теб... Ще се "срещнем" в неделя и ще видим кой кого! smile.gif
SepulTeraHead
Баси смеха сте laugh.gif

Хулиганите ни нито са толкова много, нито са чаааак толкова страшни, както са например в другио държави. Русия, некой? Ако има достатъчно адекватни полицаи на един мач, не би трябвало да има ексцесии.


Иначе за мача - прогнозата ми е скучно 0:0, което да кара неудушевени предмети да се самоубиват от скука. Айде, може и 1:0 с дузпа за едните...
pa®tci
t0xIc
ШШш бягай да се биеш със сопи с някой от локо е майна ..
whistle.gif
Exhumator
Ето причина номер 1 да смятам БГ футбола за жалка пародия и цирк...
brighton_rock
утре 3 за тройчо, на реваншО отново и сме шампиони... drinks_drunk.gif
pa®tci
Не знам кой ше е шампион, ама най-много като слушкам тука, от УЕФА-та да ни отрежат отборите от участие в турнирите suicide.gif
gadniq-spamer
Maмицата им ще...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.